Babske rady na privolanie menzesu

Lola..

Ahojte mám 11,5... A meškaju mi kramy a ideme sa s triedou kúpať a práve na ten deň mi vychádzaju baby potrebujem pomoc ... Ako ich privolať keďže mám 11,5 víno nemôžem a alechemilkovy čaj neviem kde kúpiť poradíte mi niečo ??? Ďakujem

ebi777

nečítala som komenty nižšie, len niečo som zahliadla s citrónmi....

tak u mňa je to tak, ak sa nadopujem citrónmi a celaskonom pár dní pred m., tak na 100 % týždeň mi bude meškať...

tak isto nemôžem piť biele víno tesne pred krámami, lebo to isté, oddiali mi to m.

musím si na tieto veci dávať bacha inak mi mešká, a to veľmi nemám rada

moje skúsenosti ;-)

a k privolaniu m.,,, uvariť červené víno so škoricou a piť horúce a pritom sedieť v horúcej vode vo vani.. ;-)

Iveta Michael

no tak mne to nepomáha napríklad a to som zvyknutá brať Celaskon po celý rok.. momentálne ma tiež trápi vynechávanie menzesu a naviac mám niečo zo štítnou žľazou a vraj nadbytok testosterónu(asi pre to tá chuť na sex že?:))

podľa mňa môže sčasti ovplyvniť aj melatonín alebo čosi také,no nie som si 100% istá len som to tu kdesi zazrela niekde v článkoch ... hm

Michaela_12

:) Herbológia je moja vášeň, a podarilo sa mi niekoľko krát pomôcť mojej rodine, ale aj priateľom a známym pomocou byliniek, ktoré sú okolo nás. Totiž podľa starých mám má každá bylinka účinok na nejaký neduh. Či je to len tým, že tomu proste veríme, je diskutabilné a nedokážem vám povedať či je to tak, ale každopádne vyliečiť neplodnosť by nebola iba náhoda dámy. Preto hovorím, alchemilkový čaj pomohol pani, ktorá nemenštruovala pol roka a brala všeliaké tabletky, je to skvelý liek na akékoľvek ženské problémy, či menštruáciu potrebujete vyvolať, alebo zmieniť bolesti :). Neviem vám povedať, či je to od organizmu, možno, ale v mojich múdrych starých knihách sa nepíše nič také, že by bylinky nepomáhali iba určitým ľuďom.

Sophia_167

Na privolanie krámov pomáha všetko, čo cievy rozširuje: teplý kúpeľ,červené víno,...
Na oddialenie krámov pomáha všetko, čo cievy sťahuje: citróny napríklad

vinea

Nečítala som, čo ti tu radia a odporúčajú :)
Tiež moc nepoznám nejaké zaručené babské rady a finty :))
No na sebe som si všimla...že keď sa mi blíži menzes a ja popíjam červené vínko, tak sa mi skoršie "pustia" než ako keby som ho nepila)))
A ešte teplý až horúci kúpeľ a milovanie, orgazmy)))
No každý človek je individuálny :)
No ak užívaš hak, tak tam je to proste dané...kedy to dostaneš, budeš mať