Opäť vek

Sooro

amorrr.

Pozri,je to vporiadku,chvílku počkaj,kočku máš akurát vekovo. Totiž žena sa opotrebuváva 4xrychlejšie ako muž a Japonci maju zadané,že muž má byť o 8rokov starší od ženy. Všimni si u nás páry ,že muž je ako mladenec a vedľa neho ide zvráskavená žena,pritom su rovnako starí..povedal by si,že je to jeho matka.Máš správny výber a zostaň pri tomto veku-neskôr mi dáš zapravdu. OK?

whee_ee

malicka, nie je blba... ale zavisi samozrejme aj od inych okolnosti... ale pokial ide o lasku, tak je to jedno... nehovorim tu o zlatokopkach alebo pedofiloch.

leaaaaaa

medzi mojimi rodicmi je takmer 9 rokov..ale to bola ina doba... ale klape im to dodnes... :) klop klop klop na drevo... ja som tiez asi do 20 bola riadna truba, ked si spominam na nejake veci :D

Maoam

skus to, je to vysoko individualne, zalezi od jej povahy, charakteru, vnutornej zrelosti, vzajomnej kompatibility, ked nevyskusas, nikdy sa to nedozvies

ale je jasne, ze v istych sferach proste este bude neskusena, lebo je to dane vekom (napr. sexualita) a absenciou skusenosti, hoci aj tu je to relativne, ak je niekto od prirody zmyselnejsi, vnimavejsi, citovejsi, tak moze velmi pozitivne prekvapit od zaciatku :-)

bejby

ja mam 17 a moj frajer 24. sme spolu zatial len 3 mesiace ale zatial je to vsetko ok. :) vek je len cislo a nemozes vsetky 16 hadzat do jedneho vreca. ak mas pocit ze je to vyspele a inteligentne dievca tak tomu urcite daj sancu a uvidis ako sa to vyvinie :)
a veta typu baby pod 20 nie su vhodne na vazne vztahy je podla mna dobra blbost. To je absolutne individualne. :)

marijam

Však čas všetko ukáže ;-) V mojom prípade sa ukázal..spätne sa ten chalan sa chcel ku mne vrátiť..no druhý krát sa nepopálim ;-)

malickaaaaa

No samozrejme ze to je len na nom, my mu predsa nerozkazeme :-)
...ja sa tiez priznam ze do 20tky som bola riadna truba :DDDD proste musi dozriet, ci ako by som to povedala...