problem v tehotenstve

modráčik

Buduce maminky,uzivate nejake prirodne doplnky vyzivy? Nasa strava je bohuzial taka, aka je,velmi je dolezite,prave v tehotenstve doplnat vyzivu, ktoru nam dietatko odobera, lebo to potrebuje pre svoj normalny vyvin.Moje 2nevesty uz porodili,aj porod znasali lepsie,aj deticky su krasne a zdrave,aj mliecka maju dost a je dostatocne vyzivne...aj dojciace maminky to potrebuju.Uz to nie je, ako volakedy!Ak mate zaujem o blizsie info,napiste mi na meil,rad vam poradim konkretne.
Ani krce ani bolesti nemali,nezda sa mi, ze by to bolo normalne...

3nttt

opica tak ty si tenka.ty si mozes pribratie dovolit :)
ja som velka jak almara takze som rada ze to zatial ide takto pomalicky :) dokonca som na zaciatku 4 schudla takze to je -3 kila :)

opica

akurat vcera som citala o tom siskusiu, ze vraj je to v norme..ja som 18.tt, a pribrala som 5 kil:D

ale tak, u mna je to asi aj dobre, predtym som mala 47 a 170 cm, takze mozno je to prospesne....

ja sa skor obavam toho, ze rano nemam ziadne brucho, vyskoci po ranajkach a potom vecer, ked tam vsetko jedlo stoji som ako ozaj tehotna...:)

3nttt

ja som tiez pribrala len kilo :) zatial :D a tiez mavam krce a bolesti.lekarka hovorila ze to je normalne ze sa roztahuje maternica.neboj sa :)