Riedke obočie

Príspevok v téme: Riedke obočie
kocicka9797

Pekný deň . Chcela by som Vás poprosiť o radu , pomoc. Mám problém s mojím obočím. Mám 15rokov a už asi rok chodím ku kozmetičke na úpravu , tá postrehla že mi dosť vypadáva, ale nič mi nedoporučila . Od januára som u nej nebola , čiže som si ani obočie neupravovala . Od vtedy sa mi moje obočie rázne zhoršilo . Do polovice je pekné husté a potom ku koncu už sú tie chĺpky bárs kde . Už neviem čo mám robiť . O 2 týždne máme rodinnú akciu a potrebujem si dať to obočie do poriadku. Za rady ďakujem.

malickaaaaa

Noooo mne farbu necha vzdy dlhsie lebo mam tmavsie vlasy takze mne nevadi ked je velmi tmave a farbu mi odstranuje len cistym tamponikom. Vecer si ho potom oplachnem len cistou vodou. Ono sa to vymyva postupne takze asi taky tyzden aspon pre mna...

kocicka9797

Keď som chodila len na úpravu tak mi ho len vytrhala. To bolo všetko .. a koľko to farbenie vydrží tak cca?

malickaaaaa

No a ked si chodila na tu upravu tak co ti robila...??
ved chod zafarbit 2 dni pred oslavou a dovtedy sa ti to trosku vymyje, ze to bude akurat a mozes povedat aj kozmeticke ze ides na oslavu a nemusi ti to urobit velmi tmave...
a ked ma len 15 tak s tetovanim sa nemusis ponahlat... :)

kocicka9797

Ja sa práve bojím ísť na tetovanie a bojím sa , že keď mi to zafarbí že to bude prehnané a bude to moc vidieť