prečo na dobrých chlapcov každý serie ?

m,mlk

Čudujem sa, aký názor tu majú poniektorí páni (pravdepodobne so zlou skúsenosťou so ženami). Že vraj ženy nechcú dobrých. Keď toto tu čítam, mám pocit, že medzi dobrých chlapov a ťuťkov dávate rovná sa.
Jasné, že ženy chcú dobrých. Dobrý automaticky neznamená blbý ťuťko závislý na žene. Keď je chlap dobrý, nevylučuje sa to s tým, že je zároveň zaujímavý, sám sebou, s vlastným názorom atď.
Ženy nechcú zakladateľa témy kvôli niečomu inému, nie kvôli tomu, že je vraj dobrý chlap. Aj ja mám dobrého chlapa, ja som podľa môjho skromného názoru tiež dobrá :), sme spolu šťastní, spokojní, a vôbec sa nenudíme, nesúhlasíme so sebou vo všetkom, nie sme na sebe závislí.. a pritom nie sme machri, grázli, a proste inak "zlí".. Proste normálni ľudia :) Len takýchto normálnych ľudí si menej všimneš než páriky typu - macher s nejakou bábikou s prázdnou hlavou, lebo práve tí na seba upozorňujú a tým patrí večer v piatok celé mesto :) Ale netreba mať klamný pocit, že takí sú všetci, že toto je normálne a že takto to funguje.
Chybu hľadaj, alchemist, inde.. možno analýzou seba samého a vzťahu k sebe samému.

crystaldeath

muzi sa boja byt dobri, aby o nich ich dobri kamarati neroztrubovali, ze su to teplosi. zeny do vztahu zas potrebuju adrenalin, a pokial tu vasen nemaju sami v sebe, hladaju ju u muzov. inak by bol sex nudny. alebo pockajte, kym zeny vychladnu, tak po 40ke.

Vemeno

Ale tak to bolo vzdy. Zeny nikdy nechceli dobrych muzov. Ak je chapavy, dobry, romanticky..., tak je automaticky slaboch. Neexistuje na to royumne vzsvetlenie, je to dane evolucne. Ak prejavis k zene akykolvek cit, tak ta zena prestane povazovat za muza a skor ta berie podvedome ako zenu.