Priatel stale kavickuje zo sestrou

Príspevok v téme: Priatel stale kavickuje zo sestrou
malinka94

Som povahy,velmi velmi citlivej,urazi ma alebo dotkne sa ma vemi vela veci,co mam bohuzial v povahe. Neviem prijat pravdu,ktory ma kriticky obsah,to je moja zla vlastnost.S priatelom mame vyse rok a 5mesiacov vazny vztah.Uz asi polrok sa so mnou vlecie nejaky zly duch, zmenila som sa ,zacala som vsetko riesit,aj to ked mi bolo raz vysvetlene,vratila som sa k tomu. Neuvedomjem si preco to vyvolavam,pri com hadku vyvolat samozrejme nechcem. Priatel je odo mna starsi cca 8 rokov, aj nase zmyslanie su ine, kedze je som si este poriadn zivot kde su ovela dolezitejsie problemy nezazila. Priatelovi toto polrocne posledne obdobie strasne vela vycitam, a on to vsetko obmedzuje,ja si to ale vazim,len to nedavam najavo.... vycitky pokracuju vzdy. Terat tento tyzden sme mali dufam ze prvu a poslednu hadku,kt. viedla k rozchodu. Pricina hadky bola, ze nedokazem akceptovat jeho kazdotyzdenne vysedaanie na kavach so sestrou,co sa deje uz vyse mesiaca a pol. Pratel ma sice vola,ze nech idem s nimi,ale kedze jeho sestra nam ucty stale plati(ja som nezamestnana ,som studentka) mne je vrcholne trapne vysedavat 3,4dni po sebe ze by na mna niekto zaraba a sale mi platil,to nie je jediny dood preco nejdem s nimi ale vycsinou som ja ten ktory sa stale pyta a pocuva, inak by tema asi nebola ziadna a tukali by sme si vsetci do mobilov.Dalsia pricina, rada by som bola s priatelom najradsej sama, volam ho domov , k nam pripadne k nim,ale on je naoru e nechce vzdy nasich v dome obmedzovat...(co sa tyka sukromia a tak) takze mi vlastne spol byt nemozeme nikde,iba v posilke,kde travime svoj cas kde sa odreagujeme... Vratim sa ale k tej poslednej hadke,v utorok bol volny den,volali sme si rano,ked som mu povedala ze si pojdem mozno zacvicit poobede ae nevedela som na isto,takte odpoved 100% nebola. On siel do mesa pracovne, a jeho setsra ho volala ci s nim neajjde do solarka a samozrejme kava nesmie chybat. Namiesto toho,zeby zavolal mna, siel so sestrou na kavu,nepytal sa ma ci idem s nimi,lebo som mu den pred tym napisala,ze s nimi nikde nikdy nepojdem. Proste vadilo mi ze nezavolal mna, ze ci sa s nim neprejdem hoc som ho upozornila ze ja sa rada prejdem kedykolvek aj bez toho ze by sme minali peniaze,pojdem hoci a len na otocku,lenze on bol v tom,ze ja idem cvicit. Nepytal sa ma ci s nim pojdem.VADI MI, ZE JEHO SESTRA NEBERIE OHLAD NA T,ZE JE TO JEJ BRAT KTORY MA PRIATELKU, A VSADE HO STALE VYVOLAVA,ASI 3,4X DO TYZDNA, PLATI MU SOLARKO,KAVICY,OBLECENIE, BENZIN...necudujem sa ze neodmietne,ked ma vsetko zadarmo. Ale kolko x om ho zavolala ja s tym ze by som aj aplatila ja,nepojde so mnou,lebo si nezarabam,zavolam ho k nam, bud je unaveny,alebo sa uci anglictinu.ON NEVIE SVOJEJ SESTRE POVEDAT NIE, MOZNO 5X DOKOPY ANI TO NIE AZ TOLKO S NOU NESIEL,ALE JA? MNE SA TO PRVIDELNE STAVALO,TA SOM HO PRESTAA VOLAT. DALA SOM MU NA VYBER BUD JA ALEBO SESTRA. Nevie svoju sestru presunut trosku na bok,lebo ma priatelku,nie, kavickuju vo velkom,POPRI TM VIE VEMI DOBRE,ZE MI TO ENSKUTOCNE VADI, neobmedzil to do doby,kym som nepovedal bud ja alebo ona.

V tom mi napisala eho sestra sms, kto mi dal pravo urcovat kedy ma cas travit s rodino,a e ju urazam mojim bezocivim spravanim.

Mam z toho pocit,ze nas chce rozdelit, na zaciatku vztahu sa o to pokusala, pripada mi to tak ze si ma upuje a tym u mna stupa, lebo vela veci okrem kaviciek mi zaplatila...Ale jej spravanie je niekedy tak trapne az to boli.Zacne mi rozpravat o jej bratovi( moj priatel) ako jej zapinal podprsenku (on tvrdi ze saty) ako jej pri nakupoch zapinal gombik na nohaviciach, ako sa mu kazuje v plavkach atd...proste som citliva a taketo spravanie je podla mna .... nehovorim ze ja som ,,zdrava,, tiez prehanam,ale odtial potial...

AdamKrt

malinka94 Dnes 11:37 - a preco stale riesite Ty aj on nejaku sprostu kavicku ? Akoby sa dalo robit iba to...

To, ze si ako surodenci rozumeju je pekne. To, ze ma priatelku a dava prednost sestre, je divne. Ty si mlada a naivna. Nenapisala si, kolko mas rokov a kolko on. Vacsinou si muzi, ked maju o dost mladsie partnerky, hladaju ich iba na sex.

Neviem, ako dobre poznas jeho rodinu. Je to ozaj jeho sestra ? Nevodi Ta za nos ?

Ak je medzi nimi pekny vztah, aj tak muzi netravia tolko casu so surodencami, i ked sestrou. Keby som mal sestru, co nemam a nemal ani peniaze, tak sa mozem vykaslat na nejake kavickovanie v kaviarnach, ked sa mozem so sestrou porozpravat aj doma a tam si dat aj tu kavicku.

a/ nemusi to byt vobec jeho sestra, len on to tak prezentuje,
b/ aj keby to bola jeho sestra, nebol by prvy, ani posledny, kto by mohol mat v ramci rodiny nadstandardne vztahy. Co vies, mozno pred rokmi ju pretiahol, alebo pretahuje. Kolko sa stalo takych pripadov.
c/ uz cloveka trkne, ze so surodencom travi tolko casu - ta kava za to chlapom nestoji. Dalsie co trkne je, ked sestra rozprava o zapinani gombiciek, podprseniek atd. Ved uz toto zavana skoro incestom, ze spolu nieco maju viac.
d/ otazne je, preco dava prednost sestre pred priatelkou, keby aj s nou nic nemal - tak je jasne, ze nieco vo vztahu neklape. Zmeny nalad su hormonalne a ako som pisal, velmi casto je to zapricinene stitnou zlazou, ked horsie funguje - hormony Ta rozhadzu. A s tym sa da tiez nieco robit, plus sebaovladanie. Mozes brat trebars Horcik + B-Complex forte, pit caje z medovky, materina duska. Uvolnuju. Tak isto horka cokolada zlepsuje naladu. Plus samozrejme chce to liecit ten vykyv hormonov.

nelinka123

ja mam taky isty zazitok

mala som frajera o 5rokov starsieho a ten furt chodil k svojej sestre
cele vikendy boli spolu ked jej muz bol v zahranici kde robi
ona ma tri dcery uz vo veku 18,15,9rokov
frajer tam furt u nej prespava
jeho sestra na mna strasne ziarli
ked je u nas tak mu furt vyvolava

a ked poviem na nu nieco zle tak uz je ohen na streche
myslela som ze len ja mam taky problem ale vidim ze je to uz asi normalne abo co

malinka94

AdamKrt

Dakujem za rekaciu,samozrejme v tom si verim, ved su sorodenci,super si rozumeju , to co si napisal ze nieco medzi sebou maju,ako na co si narazal hm?mozem byt,ze mam problemy s hormonami, tiez by som s tym mala nieco robit,aj mienim.Kamulfaz na ine aktivity-ides na mna velmi odborne :) popis to...

Suzzzi

daujem aj tebe za rekaciu, lene priatel s rodinou byva,kavu vie vypit aj doma, jeho sestra zaraba krasne peniaze, tak preto si nechava od nej platitkedze on si nemoze momentalne toto dovolit. Na vek sa tu neobraciam, ja som o dost mladsia,preto si myslim ze tu e problem,on je prave naopak,zrely,ma za sebou tazky zivot,ja? nic! takze aj to je velka ciastka toho mojho chovania sa. Lenze ten nazor na jeho sestru nechapem,ty by si akceptovala,keby tvoj priatel travil viac casu so sestrou ako s tebou aj ked by ta sice zavolal,ale ty by si mala ovody nechodenia takeho pravidelneho kavickovania ako ja... ze by si radsej bola sama s nim, doma kde peniaze neminate a pod... nevadilo by ti ani trosku? vies,aj ked dovera je na 2.mieste a vzdy bde, clovk nikdy nevie co stretne. Ja svojmu priatelovi verim, ale aj od takychto prechadzok do mesta nemozem nikdy nic cakat...clovek nikdy nevie,kto,aka nova znamost sa prihodi a podobne....Teraz ho sestra potiahne k nim do firmy,aby sa mal aj on tak dobre ako ona...len ja uz neviem o mam cakat, on tvrdi ze ked bude na novom rpacovnom mieste, bude so mnou travit viac casu na kavach,kedy si aj on dovoli zaplatit kavu...ale pockat, kto povedal,ze ja budem mat vzdy mat chut byt niekde na kave?c potom? zase vyhrava sestra?

Suziii

sorry, ale vy ste nejaki divni vsetci traja... nemozes priatelovi zakazovat sa stretavat s rodinou to je pravda, ale nechapem preco si tvoj brat nechava vsetko platit od sestry? vy mate kolko rokov? pride mi ze ste obaja strasne mladi a nevyzreti... a ten problem co tu rozoberas je strasne banalny, naozaj si asi este nic v zivote nezazila... ako nic v zlom, asi si musis prejst aj tymto...

AdamKrt

Poriadne zvlastna situacia. Z toho, co si pisala, by som usudzoval, ze sa tam moze jednat aj o incest a ze nieco s tou sestrou ma, alebo ide o kamuflaz na ine aktivity.

V takom pripade mas lepsi ten rozchod... :)

Na druhu stranu, mas asi problem s hormonami a preto aj tie zmeny nalad. Mozno nedostatok jodu a stitna zlaza, ktora vytvara hormony, zle pracuje. Jod si mozes doplnat, pripadne to vie niekedy poriesit aj HAK. Ak HAK uzivas, tak niekedy moze tie zmeny nalad vyvolavat zase ona. V tom pripade ju vysad a pouzivaj inu ochranu.

Ak sa nemate kde stretavat, tak to je zasadny problem, ktory treba nejak riesit, lebo sa potom mozete tak maximalne na seba divat ako kamarati. Alebo byt povahy experimentalne, ktore si najdu miestocko barskde :)

Ten vztah so sestrou je vsak az moc predivny, priam podozrivy. Urcite taketo jej spravanie neni standardne.