Mala som krásny vzťah, ale...

Príspevok v téme: Mala som krásny vzťah, ale...
xixa

Takže.. mám 5 a pol ročný vzťah so skvelým človekom, s ktorým sme donedávna plánovali spoločnú budúcnosť..spoznala som však niekoho iného, kto ma neuveriteľne fyzicky priťahuje...stretávame sa, ale k ničomu zatiaľ nedošlo...a ja neviem čo zo sebou, trápi ma že priateľovi klamem, že som k nemu prestala prechovávať city i keď mi nikdy neublížil a náš vzťah bol viac menej bezproblémový...nemôžem však prestať myslieť na toho druhého a viem, že keby sa o niečo pokúsil tak mu podľahnem. Neviem sa rozhodnúť, či zahodiť dlhoročný vzťah a ísť do niečoho nového, v čom ale nemám istotu, lebo toho nového človeka ešte dobre ani nepoznám...
Chcela by som hlavne radu od niekoho, kto niečo podobné zažil, že mal perspektívny a fajn vzťah a napriek tomu pozeral inde...

bingham

Teda takto...vyhoda je to vtedy ak to nieje nasa frajerka :D...opacne je to uz horsie, ale tak co...kto je bez viny nech hodi kamenom :))

bingham

Georege...suhlasim...ked podvediem tak to nic neznamena...myslim citovo a na druhy den je pohodicka, ale u zeny je to horsie, lahko sa zalubi....co je ale zase velka vyhoda pre nas chlapov, lebo takuto babu mozme velmi rychlo vyuzit na sex....a este spravime aj dobry skutok, lebo kedze ziadna laska z nasej strany nebude...tak sa vrati k tomu svoju a bude ho viac lubit(a vycitat svoju chybu) ahahaha :))

jankaaaaaaaaa

toho "stareho" opusti len v pripade, ked si budes uplne ista, ze ten novy az tak zasiasahol do tvojho zivota, ze ten tvoj stary vztah uz nikdy nebude taky ako predtym, kvoli tomu ze si spoznala toho noveho

george303

A presne v tomto je rozdiel medzi muzskou a zenskou neverou ...
Muz ak chce tak zostrely babu a rano uz ani nevie ze bola a stale bez pochybi miluje nadovsetko tu svoju ...
Lenze pokial je neverna zena tak to je začiatok konca...
Osobne by som ta poslal k vode uz iba za tie pochiby...
A teraz rada pre teba normalne to skus s tym novym co si ho spoznala sama pises ze uz k tomu aktualnemu nemas nejake city tak naco to natahovat ?? Ak to neskusis s tymto tak pride dalsi a aj tak aktualneho odkopnes ...

kafe

Ten nový vie, že si zadaná? Ak áno a aj napriek tomu sa s tebou stretáva, tak dovidenia.
Nový objav vôbec nemusí byť zlý, ale začínala by si znova od začiatku a podľa mňa dosť zbytočne. Lebo v starom vzťahu to klape a si spokojná. A vieš čo máš. To o prípadnom novom vzťahu povedať nemôžeš. Zbytočne riskuješ. Možno získaš a možno stratíš strašne veľa.

sgsg

Túžba a láska sú dve veci. Podľahnúť tužbe a stratiť lásku, oplatí sa ti to?

Píšeš, že partner je skvelý človek. Myslíš, že aj tá "známý" bude skvelý, oddaný a milujúci partner?

Čo má "nový" a čo nie súčasný partner? Fyzická príťažlivosť ?
A doteraz ťa partner nepriťahoval?

Rozumiem, stáva. Partner nie je jediný muž na svete. Objavil sa niekto, kto sa ti tiež páči. Ale tam to končí.

Chceš ničiť niečo, čo budujete už istý čas, lebo ti niekto príde príťažlivý?

Máš pocit, že ti vo vzťahu niečo chýba? Ak áno,rieš to, ale iným spôsobom :)