Som tehotna v 15tich

george303

Honor
No ved tak som to myslel ze ja ako rodic by som to riesil , to keby ju napadne nieco taketo riesit cez niekoho ineho alebo podobne tak musim zabijat dalsich :D

Honor

Má len 15, na interupciu môže ísť aj tak len so súhlasom zákonneho zástupcu t.j. rodiča, čiže musí to povedať či chce alebo nie

jankaaaaaaaaa

georg: taku istu vinu ako natom nesie matka, ma aj otec. otec sa ma tiez zaujimat o svoje decko, nieze len mama ma davat pozor nato s kym sa dcera stretava. zlyhala uplne vychova oboch rodicov
ale inac mas pravdu

Nela41

Musíš to povedať rodičom a určite čo najskôr. Nikto iný ti viac nepomôže či už pri prehliadkách u gynekológa, nakupovaní výbavičky, ranných nevoľnostiach a celkovej príprave na bábo ako tvoja mama. Bude na teba nahnevaná, ale s tým si mala počítať keď si liezla s niekým do postele nič iné sa nedá robiť sama to nezvládneš

george303

Je tu ešte jedna moznost...Ak by sa nedalo inak tak kusok za hranicami to viriesia bez toho aby otom ktokolvek musel vediet ...

Honor

George303 - v tvojich slovách vidím normálne svoju mamu - ako keby to písala ona. Inak v podstate kvitujem tvoj názor...len nechcem dievča ešte viac rozrušiť, takže poučovanie nechám na jej rodičov..

george303

Byt tvojim otcom tak najskor sa pytam na toho štastneho mladenca ...
Ako nahle by si mi predstavila nejakeho komedianta typu raper,fetak nedajboze cigan tak ho zabijem namieste ...
Este tam je jedna mala pravdepodobnost ze by prezil ale to by sa mi musel strasne pacit a aj tak by mohla byt prenho kazda mala chybicka smrtelna ...
Druha osoba narade by bola tvoja mama ta mala odsledovat skym sa stretavas ...
A nateba by som bol len strasne ale strasne nasraty ale asi by som ta nejako moc netrestal kedze si sa na najblizsie roky ak nie na dlhsie slusne potrestala sama ...

jankaaaaaaaaa

mas to uz na 100% potvrdene lekarom?
v podstate, zato co sa stali mozu aj rodicia, zjavne ti dali dost malo informaciach o nechranenom sexe a navyse ich vychova zlyhala, ked si mala sex uz v 15tich

alenka_maxova

nuz, uz s tym nic neurobis...Prosto sa priznaj vasim. Nech ta biju, nadavaju ti, situaciu uz nezmenia. Asi je to uplna blbost, ale pekne im prezrad aj meno otca, nebola si predsa sama pri tom pohlavnom styku. Hlavne sa neboj.... Viem, ze ty to nevies asi objektivne posudit, ale mam pocit, ze v tvojom pripade zlyhala aj vychova...Nech je ako chce, priznaj sa. Musis niest zodpovednost za svoje ciny, hlavne ak si tak "velka" aby si mala sex, si aj dost velka na to, aby si bola zodpovedna :) Drzim palce