Kto je Dr. Albertova?

Príspevok v téme: Kto je Dr. Albertova?
kalaliki

Dobry den, som na fore castejsie v poslednej dobe a vsimam si dost meno Albertova. Hladala som o nej info na nete, ale neviem koho konkretne vsetci myslite. Niekto napisal ze je doktorka, niekto zas ze je liecitelka. Chodia za nou ludia s gyn.problemami, akne, psychickymi, traviacimi probl. Mozete mi povedat kto to je a co vsetko lieci a ci je doktorka alebo liecitelka a odkial to vsetko ma? dakujem krasne

Zuleika

To sa mi ešte nestalo. Mala nejaký úraz bola v nemocnici vtedy sa s nou nedalo spojiť. Vtedy som poslala sms pani Albertovej a ona mi potom sama zavolala.Vždy sa dá nejako spojiť len sa musíš posnažiť. Keď mali výpadok vtedy som všetko riešila telefonicky. Ale ked to ináč nejde najlepšie je poslať SMS a ked bude môcť ona sama zavolá.Majú toho veľa nie som sama čo ju potrebuje.

Zuleika

Pani Albertová má novú mailovú adresu. Musíte napísať jej sekretárke, tá vám ju pošle. Na stránke ju nemajú.

Imuni

Lekari nevedia co mi je som stale nejaky unaveny je mi proste zle vseobecne. O albertovej som sa tu docital vsemozne aj mozne preto sa pytam ludi xo u nej boli ci pomohla to je vsetko.

Bibibaba

Imuni nikto ti tu nebude vypisovať dokola to isté, Nájdi si tu témy o nej a tam sa dočítaš všetko. Na internete je o nej dosť.

Imuni

Pomohla vam ? Nejake realne pribehy pd ludi prosim ? U takych vselijakych liecitelov a dr som bol ze by som rad pocul ze mi pomoze. Dakujem