Kto je Dr. Albertova?

Príspevok v téme: Kto je Dr. Albertova?
kalaliki

Dobry den, som na fore castejsie v poslednej dobe a vsimam si dost meno Albertova. Hladala som o nej info na nete, ale neviem koho konkretne vsetci myslite. Niekto napisal ze je doktorka, niekto zas ze je liecitelka. Chodia za nou ludia s gyn.problemami, akne, psychickymi, traviacimi probl. Mozete mi povedat kto to je a co vsetko lieci a ci je doktorka alebo liecitelka a odkial to vsetko ma? dakujem krasne

Milsy

Ahojte, mam ist k Dr. Albertovej na vyšetrenie, čo mi tam bude vyšetrovat, mam si tam zobrat aj zdravotnu kartu? Mam sa na to neako pripravit? Akou metodou, pristrojom vyšetruje, aj Vam to pomohlo? Ďakujem za odpovede.

mhmh

mhmh ona neodpisuje pokym sa u nej neliecis. to vsetko vybavuje ta holanova ta sekretarka. ale ja som napisala jej a potom mi odpisala sekretarka cize asi z toho mailu to ide priamo k nej. ale mail je pod albertovej menom na stranke. ved napis este raz mozno to aj nedostali. mne asi o dva dni napisala ta sekretarka a potom som dostala termin. teraz som uz zacala liecbu.

mhmh

kayla, albertova uz pracuje, bola som u nej minuly tyzden. ja som napisala na mail ktory som nasla na jej stranke. ale odpovedala mi potom sekretarka a ona mi dala aj termin na vysetrenie. zrejme to maju tak zariadene ze tie maily vybavuje sekretarka.