Kto je Dr. Albertova?

Príspevok v téme: Kto je Dr. Albertova?
kalaliki

Dobry den, som na fore castejsie v poslednej dobe a vsimam si dost meno Albertova. Hladala som o nej info na nete, ale neviem koho konkretne vsetci myslite. Niekto napisal ze je doktorka, niekto zas ze je liecitelka. Chodia za nou ludia s gyn.problemami, akne, psychickymi, traviacimi probl. Mozete mi povedat kto to je a co vsetko lieci a ci je doktorka alebo liecitelka a odkial to vsetko ma? dakujem krasne

liam

Depkoš, albertova mala tazku havariu a po dlhom case zacina ordinovat. takze si asi este na termin pockas. ale na nu sa cakat oplati, co uvidis aj sam. vlastna skusenost.

Depkoš

Na túto psychologičku som počul veľmi dobré ohlasy. Len neviem či ešte pracuje, pred mesiacom som žiadal o termín a ešte mi ho nedali. Ako dlho sa u nej čaká, vie to niekto?

dobreradim

a ak nahodou neda termin hned alebo neodpise, odporucam napisat opakovane, lebo dostava vela mailov a niektory sa moze aj prehlidnut alebo stratit. aspon mne sa to tak stalo. ked som po nejakych tyzdnoch skusila znova, tak som dostala termin hned. keby som nebola poslala dalsi mail, tak cakam doteraz.

po-radca

ano, ona je trieda. len nema rada ludi, ktori zacnu a potom nevytrvaju. vid. moj brat. aj ten sa u nej liecil, ale vyflakol sa na to za par tyzdnov. a uz ho potom nezobrala naspat. ja som si uz daval pozor a pekne som isiel podla programu. neodporucam ti liecbu u nej ak si taka do vetra, ze skusas stale nove a nove postupy. najlepsie sa dopredu spravne ohodnotit. u mna napr. skusila najskor homeopatika a ked tie nezabrali tak zmenila liecbu. priprav sa aj na to, ze tiez bude skusat ale nechaj to na nu. kazdy organizmus nezabera na kazdu liecbu. velkou vyhodou je, ze ona je trpezliva a bude skusat az dokedy sa to nepodari. taku mam aspon ja s nou skusenost a pisali to aj ludia na internete.

levandulka33

u mna to zacalo vycerpanostou dlhotrvajucou, homonalne problemy, zavrate, silne bolesti hlavy, az sa pridruzila depresia a uzkosti a s tym rozne psychosomaticke prejavy spojene. doporucila mi brat zo zaciatku AD, co som mala od lekara v supliku, ale uz druhe mi nezaberaju, skor naopak slilno zhorsuju moje stavy, lespie je mi bez liekov zistujem a to som trpezlivo cakala par tyzdnov , lebo viem, ze AD neucinkuju hned. pani Albertova mi napisala, ze asi som jeden z mala pacientov, co neznesu chemicku liecbu, takze by mi dala nejaku kuru, preparaty, ale netreba cakat vysledky za par tyzdnov, ze minimalne rok, kym sa da povedat, ze sme "za vodou", tak mi to napisala, ale co je rok oproti celemu zvysku zivota, vsak? Tak asi kaslem na pokusy s liekmi a vrhnem vsetky nadeje do tej liecby u pani Albertovej, citala som naozaj pekne prispevky od jej pacientov, ci uz zdravotne alebo psych. problemy co mali, to mi dodava nadej...

po-radca

to je tazke. to asi zavisi aj od toho konkretneho problemu. aj ked pises ze psychika, aj to je siroky pojem. moze to byt fobia, anorexia, bulimia, depka, uzkosti, schiza - je toho vela. alebo napr. nespavost. a myslim ze aj kazdy z nas inak reaguje na liecbu. u mna napr. boli problemy so spankom a s nadvahou. a trvalo to skoro rok kym sa to vyriesilo. niekedy to chce skratka cas.

levandulka33

pre tych co uzivali liecbu pani Albertovej, za aky cas vam zacali miznut problemy? U mna je hlavny problem psychika...

po-radca

je to celostna liecba, takze sa lieci aj psychika aj telesne problemy. clovek je celok, ked je chora dusa, skor ci neskor ochorie aj telo alebo naopak.

permanentna

akym sposobom sa k nej objednava na vysetrenie? a ked je psychologicka, tak riesi iba psychicke poruchy, alebo aj telesne?