Po 4roch rokov mi povie že ho to už som mnou nebaví. Ako ďalej žiť,keď bez nejde

Príspevok v téme: Po 4roch rokov mi povie že ho to už som mnou nebaví. Ako ďalej žiť,keď bez nejde
nevládzem

S priateľom sme boli spolu od štrnástich. Budem mať osemnásť a on mi pár dní pred narodeninami povie že chce byť sám, že už nechce so mnou byť. Vraví že ma miluje ale nechce so mnou byť. Aký to dáva význam ? Milujem ho veľmi a nedokážem bez neho žiť, už sme mali naplánovanú budúcnosť a on ma len tak odkopne. Najkrajší darček k narodeninám aký mi mohol dať. Nevládzem, preplakané noci, nespím, nejem ... Uvažujem už aj nad tým najhorším. Zažil to niekto ? Prosím o pomoc. Neviem bez neho ďalej žiť, veľmi ho milujem ... Toto isté sa stalo aj pred nejakým časom ale rozmyslel si to a vravel mi že sa to už nikdy nestane a zase sa to stalo :´( Naozaj neviem ako mám ďalej žiť ...

kafe

Dievča, obaja ste vo veku, kedy potrebujete ešte dozrieť. A on na to potrebuje byť sám, nie vo dvojici. Nádych - výdych a ide sa ďalej.

Loveme

Má osemnásť, možno hľadá sám seba a nevie čo chce.
Mala by si si uvedomiť, že tvoj smútok je normalný, dopraj si viac času pre seba, pokojne sa vyplač, ale pomaly si začni robiť plány do budúcnosti. Napríklad už na toto leto, zamestnaj sa niečím a ono to prejde.

winki

Prestaň plakať a začni žiť...mono nevie, čo chce, možno potrebuje čas si všetko premysliet, tak mu daj ten čas a dopraj ho aj sebe ak ste si súdený tak bude spolu, ak nie tak ti nestojí ani za jedinu slzu.

nathalia09

také niečo sa už stalo nám mnohým,tak len bud trpezlivá,a čakaj čo bude dalej-ak naozaj to skončí,netráp sa pre to.je ešte mnoho normálnych chalanov,ktorí by o teba stáli
netráp sa pre neho,ak ta už nechce,nevnucuj sa.