chalani nevedia čo chcú

Príspevok v téme: chalani nevedia čo chcú
Ejam

ahojte
baby skuste mi akosi poradiť.
Takto pred rokom som mala chalana hovorili sme si ze sa milujeme a take keci klasicke, no niečo sa stalo (ani ja sama neviem čo) a ten vztah skončil. Mala som depresie vyše pol roka, až dokedy som si nenašla dalsieho chalana. s tym som bola ani nie dva mesiace a rozisli sme sa. zacala som sa zase stykat s tym mojim byvalým zacali sme sa spolu viac menej zase riešiť, a všetko toto nase riesenie opakovane pisanie a podobne vyvrcholila jedna akcia ďuro (u niekoho pálenie moreny). tam sme sa stretli uzili sme si spolu a ptm este ais taky mesiac nato sme si spolu uplne vpohode písali. a potom ako keby s nim seklo a zacal ma z nicoho nič ignorovať, neodpisovať mi nič a som z toho nesmierne smutná. :( neviem čo mam robit lebo som si zase k nemu našla cestu. na 100% viem ze mu nikto nic o mne nepovedal ani podobne veci. ale nechapem to :( ... skuste mi prosím poradiť dakujem :):)

Ejam

ja som tu :) si citam tie vaše diskusie a normalne sa citim lepsie ... ako napisal nirielar ake mal problemy alebo čo sa stalo ... tak ja si fakt mozem iba pomyslet a mavnut rukou ze tento moj problem je iba vývarom dakoho iného :)) ... a nie nešla som za týým chalanom :D nemala by som odvahy a doprosovat sa mu alebo vtierat sa určite nechcem :))

PARO

lili09 - to že máš zlú skúsenosť neznamená, že všetci chalani sú svine, ja tiež nie som tak skús byť trochu objektívna.

lili09

Co sa tu domna obuvate ? ved kde je hostitelka tejto diskusie? ta sa uz ani neozyva,co hadam isla za tym chalanom? :)))))))))))))))))))))))