Kolko vam ex plati na dieta?

Deaa

vychádzame spolu dobre, aj keď žije inde... skôr mám pocit že sa nám stále snaží vynahradiť to že od nás odišiel
a ak tvoj ex má dobrý príjem, tak by si si mala pýtať viac... samozrejme to záleží aj od toho aký má vzťah s malou, či bude ochotný dať viac

Nimrod

Dcéra (17) žije u mňa, syn (19) u bývalej manželky. Deti to tak chceli a my sme sa prispôsobili. Všetci štyria vychádzame lepšie ako pred rozvodom, chodíme dokonca spolu aj na dovolenky. Ex-manželka zarába 740,- eur mesačne, ja 1.150,- Ona mi na dcéru samozrejme neplatí, ja jej platím 200,- eur mesačne na syna. Okrem toho dávam obidvom deťom vreckové 60,- eur mesačne. Myslím, že sme si to podelili pomerne spravodlivo. Deti sú nás oboch, je nezmysel dávať sebe a nedávať deťom.

Deaa

som študentkou VŠ a súdom bolo rozhodnuté, že otec má posielať mne aj bratovi kým študujeme každému po 5 000kč, to je nejakých 178€, nemal s tým nijaký problém...

tina78

mne platil tatko do mojich 24 lebo som chodila na vysoku 30e :-0 takze podla mna ti dost plati
a tatko mi nekupil nic ani korunu pomimo mi nedal ze vraj ma druhu rodinu a nema peniaze :-0

jumbak

JUMBAK... to chapem....do osmich rokov na malu platil 30 eur a to bol pan zivnostnik...potom 70 e ale tie mi bude vycitat aj na smrtelnej posteli a teraz mlady pan robi v rakusku zaraba 1500 eur tak neviem...a ver mi ze kazda mamicka sa snazi dat svojmu dietatu vsetko,len tatino by sa mal snazit tiez,ked som robila vonku,nic som od neho neziadala,lebo som to vladala...teraz viem ze som robila chybu...ked vidim ako na tom sude bojuje...a ide tam o to nevinne dieta ide mi srdce puknut a takeho kretena by som...

jumbák

Rovnako, ako si treba uvedomiť, že 70€ je málo, treba si uvedomiť, že pokiaľ ten muž žije na minimálnej mzde, tak viac zrejme platiť nemôže. Aj on potrebuje zaplatiť byt, jedlo... A pochybujem, že všetky mamičky sú na tom tak zle, aby boli závislé len na tom výživnom a samé nemohli niečo svojim deťom kúpiť.