Čosi o tom myslíte?

Príspevok v téme: Čosi o tom myslíte?
stano králik

Zo dňa na deň manželka začala reagovať podráždene na čokoľvek čo som povedal, alebo som sa spýtal. Keď som mal návrhy na nežnosti posielala ma k psychiatrovi sa liečiť, telefón mala stále pri sebe na tichom zvonení, denne niekoľkokrát volala so svojím kolegom hneď z rána a aj v poobedňajších a večerných hodinách, ale to len keď nebola doma. Do welnesu nikdy nechodí, ale keď ju pozval kolega išla bez zaváhania. Je to normálne?

marulka

Ahoj Stano,
pytas sa: Co si o tom myslite?
No ako vidis mas celkom "zaujimave" odpovede, ktore myslim vobec tvojej psychike nepomozu.
Neodvazim sa povedat, co moze byt pricinou mrzutosti tvojej manzelky,pretoze nepoznam a nikto "spritomnych" nepozna vasu situaciu a priciny, ktore ju k tomu mohli viest...
Ak ti na vasom vztahu zalezi, treba sa pytam sam seba, co som spravil zle a ako to mozem robit lepsie...
Priklanam sa k rade Alenky, ktora ti odporucila aby si sa vklude so svojou zenou porozpraval a opytal sa otvorene na vsetko, co jej chyba a preco nie je stastna, ukaz jej ze ti stale na nej zalezi...
Verim ze to dobre dopadne!

Jahodka123

Nevera. Buď sa už uskutočnila alebo je na najlepšej ceste k tomu. Takto isto sa správal aj môj už expartner

alenka_maxova

co si myslim? ze by ste mali opat spolu nadviazat komunikaciu a normalne si vysvetlit co je vo veci. Lebo nieco vo veci bude :) To tak byva, ked ludia v manzelstve (ale aj vseobecne) zabudnu, ze vztah sa ma pestovat a budovat staleeeee, stale, stale, stale a este raz stale :) Nuz, skuste to obnovit, ale neviem ako dopadnete. Daj nam vediet :)

george303

Ty si klasicky priklad chlapa pod papucou ... Zena ta pravdepodobne podvadza a ked sa nanieco spytas este ti aj vynada?? ...
Ako si si naucil tak mas .. Alebo skor ako si ona vycvicila teba ....

wreck

stano, chlape, caka ta velmi tazke obdobie, myslim si. zober v sebe vsetku psychicku silu, ktoru najdes. budes ju potrebovat. :(