S akým produktom si natierate pery?

Príspevok v téme: S akým produktom si natierate pery?
Alfred123456

Mám taký problém.Ja nemôžem žiť bez takého vajíčka z orifleamu. Ked si nenatrem ráno pery, tak do pol hodiny ich mám červené, suché a mám červené kútiky. Neviete mi niečo poradiť a odporúčiť? Niečo dobré na červené kútiky, ktoré mám už stále a na pery niečo aby som nebol odkázaný na to vajíčko do konca života, ďakujem!

Marekos

a este ked mozes poradit tak vyhybaj sa dlhsiemu kontaktu vody s perami, vsimol som si ked vecer sa osprchujem a umyvam si aj hlavu tak na druhy den uz citim svrbenie

celestinka

tym nechcem povedat ze v minulosti som si pilne natierala usta kazdu hodinu a minala balzamy jedna radost.:D myslela som to tak ze som si ich natierala proste castejsie ako je normalne.

celestinka

podla mojich skusenosti je labello najhorsia znacka produktov na pery. ked si natriem pery labellom, tak ich mam o 5 minut vysusene a mozem si ich natierat stale dokola a furt budu suche a popraskane. pred casom som zacala pouzivat jeleni loj - znacka Placenta, alebo klasicky jeleni loj. tento vynalez urceny na pery mi ich "zregeneroval" a uz mi uplne staci ked si ich natriem tak raz za den (predtym asi kazdu hodinu) a pery sa mi vobec nevysusuju (iba obcas v chladnom pocasi).

sweater*

ja pouzivam obyc jeleni loj, je ozaj dobry a fest masny. a asi si si vytvorila na tom zavislost, skus si ich natierat stale castejsie, neoblizovat vobec a uvidis, vraj viac ako 1-2 krat denne za nromalnych podmienok by sa nemali netierat, teda inak povedane namalo by sa ti ziadat si ich viac natierat :) tak si skus odvyknut