Ako s tym prestat?

Príspevok v téme: Ako s tym prestat?
JAZVA

mam akne, viem, ze nie som jedina, ale moj problem je, ze som sprosta a jazvim sa, myslela som, ze tym ze si vytlacim vyrazky tomu pomozem, ale mam pred statnicami strasny stres:(( proste a dorypala som sa tak, ze mam pocit , ze tam mAM infekciu a uz nikdy sa mi to nezahoji vyzera to ako lepra....viem, ze som krava, ale ako s tym prestat?? neviem ci mam ist ku dakemu psychologovi alebo co..placem kvoli tomu, cely cas..ja fakt neviem, kozna mi pomoct nevie, kozmetiku pouzivam, ale neverim, ze mi to zlepsi...mam taketo dorypanie len v jednej casti...:(( ale aj tak boli ma to, mam tam modrinu fakt uz neviem co robit....neviete niecom co by mi pomohlo, ako sa takto nekalicit??? zahojii sa mi to niekedy, ostatnu nasledky?? na peniazoch mi nezalezii dam hocico, len aby som mala krasnu tvar....

dakujem:((

JAZVA

aj ja si myslim, ale co mu poviem, ze som povrchny clovek ktoremu zalezi na krase???:( fakt sa citim ako debil...ani psyolog ma akne nezbavi...HAK som uz brala plet som mala nadhernu, bolo to najkrajsie obdobie mohjo zivota, lenze HAK sa neda brat stale a tak ci tak by som ju musela raz vysadit....preto, ju uz nechcem brat, ale zbavit sa akne inym sposobom, ale ak mam problem v hormonoch, ako to doktor riesi? zase iba hormonalnymi tavletkami, ze? menzes mam tiez vselijako...ja uz fakt newiem:((

alaina

všetky kožné sú podľa mňa bezmocné voči akné.. ja som mala tiež problémy a nikto mi nevedel pomôcť ..k tomu som za všetky peniaze ktoré som vyhodila za mastičky, tabletky a kozmetiku mohla mať aj auto :)

pomohla mi antikoncepcia aj keď to nie je najvhodnejšia forma.. no nemám aspoň žiadne akné

veľa šťastia