chodite k liecitelke?

Príspevok v téme: chodite k liecitelke?
zizizi

Ahoj, mam par otazok, co sa tyka liecitelstva:

- preco verite ze Vam pomoze liecitelka?
(preto ze pomohla ludom predtym? alebo ze vam pomohla?..) a zaujima Vas ako to dosiahla?

- ak verite liecitelke, pravepodobne ste veriaci, verite v Boha a mozno praktizujete nejaku formu nabozenstva.

- ak verite v Boha, tak preco chodite za liecitelkou? ta nema nic s Bohom spolocne

- ak v Boha neverite, ako mozete verit takym dristom ako je liecitelstvo - ved to je cary - mary

Poviem Vam jednu zasadnu vec, ktoru si ludia vobec nespajaju s liecitelstvom ale ktora tu je a krasne ludi taha za nos. Vypoved jednej byvalej liecitelky(uvadzam iba cast):
...to, ze niekoho vyliecime z tej konkretnej choroby, nepomozeme mu, lebo my nevieme odstranit chorobu, iba nasa pycha nam navrava, ze vieme. ta choroba sa prejavi potom inak, na inom organe alebo vo vztahom v zivote. Ale ludia si to uz nikdy nespoja s nami - liecitelmi ale naopak, navstivia nas znovu a my znovu len "presunieme tazkost" ktora neskor zmeni svoju podobu a tak sa ludia dostavaju do kruhu...

Zamyslite sa, ci sa Vam neobjavila nejaka ina choroba, ci sa Vam nezhorsili vztahy...
Ak neverite veciam, ktore som napisala vyssie, preco verite liecitelom?

Nedajte sa oklamat, skumajte do akych ruk zverujete svoje zdravie. Nie je pravda, ze liecitelia uz nemozu nic pokazit, ked medicina nevie pomoct. Mozu pokazit ovela ovela viac.. a to nie je moje tvrdenie ale liecitelky, ktora sa spamatala a prestala tuto cinnost vykonavat.

pepinaa

andrea532 uplne s tebou suhlasim, ale liecitelia su nielen ti ludia co to dostali do vienka, ale napriklad aj bylinkari, alebo akupunkturisti a homeopati atd. aspon tu na slovensku aj takychto ludi pokladaju za liecitelov. ja poznam jednu taku liecitelku co mala babku bylinkarku a ta bola vraj uplna carodejnicka, ale ona sama po nej nic nezdedila, nedostala do vienka ziadne zvlastne schopnosti, ale vsetko co vie sa musela pocas zivota naucit.videla som velke mnozstvo certifikatov co ma zo vselijakych kurzov, ale povedala, ze tie certifikaty nemaju ziadnu cenu, lebo niektore clovek dostane napriklad len za vikendovu ucast ktoru si zaplati. a uz ma certifikat. alebo napriklad chodis tri mesiace na kurz a uz si maser. je jasne, ze za tri mesiace sa z nikoho ziadny odbornik nestane. a preto aj ona zacala studovat v zahranici na specialnych skolach a co sa tam naucila skusala sama na sebe. a stale dalej a dalej studuje, lebo je rozdiel narodit sa zo schopnostou davat napriklad energiu, alebo len chciet pomahat. v tom druhom pripade treba tvrdo makat na sebe a ucit sa.

andrea532

Ale pochopili sme, co si chcela povedat, ale to by ludia nemohli brat ani homeopatiu, bioinformacnu medicinu ako Joalis, Dicochi, Energy, pripadne akupunkturu, lebo to vsetko zasahuje do energetickeho stavu cloveka, ovplyvnuje, harmonizuje cakry a tym padom celu auru. Ale verim, ze liecitel moze aj uskodit, ak sam nevie, ako tie energie mozu posobit na cloveka , dobre neuzavrie cakry, rozhodi auru, clovek moze mat z toho rozne problemy Samozrejme cirkev toto vsetko odsudzuje a povazuje za okultne veci.. Neviem, mas nazor len od jednej dobrej liecitelky, sama si nic nevyskusala, ja sa nikdy neopierem len na zaklade toho, co mi povie jeden clovek, vzdy si rada vypocujem aj ine nazory, pripadne vyskusam, potom si mozem vytvorit vlastny nazor.

andrea532

Inak ja akosi verim liecitelom, co tie schpnosti dostanu do vienku , zkratka, bud sa s tym narodia, alebo to v sebe objavia, zvycajne nejakym duchovnym prebudenim...Ale su mi podivne vseliake zasvatenia takou ci onakou energiou na nejakom par dni trvajucom kurze ako byva napr. u reiki, zkratka clovek si tu cestu musi vyslapat sam, nejakym poznanim, uvedomenim, nie aby ma niekto zasvatil cez vikend a mozem liecit, to mi pride strasne divne, inak vela ludi po takychto zasvateniach skoncilo aj na psychine, v zivote by som sa na nic take nedala nahovorit.

myopinion

ja viem co asi myslis. tych liecitelov co liecia vselijakymi "energiami". tak tam ano, je to riziko, lebo aj biela magia je vlastne cierna a z nabozenskeho hladiska pochadza od Zleho. ale ak pomahaju liecitelia bylinkami, psychohygienou, rezonancnymi frekvenciami, tak to je nieco uplne ine, lebo to su normalne prirodne veci

zizizi

ved to bolo aj v rozpravkach :)
mala morska vila chcela svoju lasku, isla za carodenjnicov aby ju zmenila na cloveka a ta si od nej vyziadala hlas - vila jej ho dala, ale lasku neziskala a zomierala nestastna...

toto su liecitelia, na prvypohlad chcu od vas dokopy nic, vy si myslite ze kracate tym spravnym smerom a bojujete za dobru vec, nechcem aby ludia takto koncili, vylieceni ale nestastni (ako napr. ta vila z rozpravky)

zizizi

ahoj, prepac, nevsimla som si ze si pisala skor :)
tak ja som nastastie nechodila za ziadnou liecitelkou.
Iba som sa rozpravala s jednou, co liecitelstvo robila.. schopnost liecit sa u nich v rodine dedila vyze 300 rokov, vsetko - uplne vsetko vedela vyliecit do 3 dni... robila to cely zivot. Ta zena vidi do liecitelstva, pozna svoje kolegyne. Povedala ze cely cas hovorila, ze su dobre a zle energie..a vsetky tie veci, tak zname teraz. prestala to vykonavat asi pred 10 rokmi - dovod preco - ten si necham pre seba... Ale nie len s nou som sa o tom bavila,..ale ona je ten najvacsi alebo clovek, ktory mal najblizie k liecitelstvu. Povedala, ze nie su Boh, nie je to dar od Boha, je to iba ich tuzba dokazat menit veci.. ale tie veci Ta nicia.. Nicia ludi, nicia zdravie, nicia vztahy.. nechcela som sa o tom vyjadrovat, ale ked som videla, kolko vela ludi sa zaobera a chodi za liecitelmi, uvedomila som si, ze to nie je take neobvykle ako som si povone myslela.. vyzera to tak ze takmer kazdy uz za nejakym liecitelom, vestcom aleboneviem kym este bol...

zizizi

Lebo lekár sa učí o liekoch a kazdy liek má rizika, vie sa o nich :) on už nespravi nic s tým že farma firmy chcú zarobiť...ale liecitelia,ked samotná bývalá liecitelka, ktorej sa este nestalo že by nieco nevyliecila hovorí(teraz už to nerobí), že liecitelstvo je zle, aze funguje, ale na princípoch o ktorých tí nikto nepovie... Oni chorobu iba presunú :-) a vedia že kým sa prejaví. Nikto to nebude dávať do súvisu s liecitelom, ale o zákazku :-) majú postarané...

andrea532

Odkial beries istotu, ze lekar lieci a vie aj rizika? Nikdy nevies, ake lieky ti pomozu , ake uskodia na jeden problem pomoze a 5 dalsich sposobi, nato dostanes zasa dalsie lieky a nabalujes sa...Pozri na dnesnych dochodcov a farmaceuti zarabaju. Takze ak sa da, som radsej za alterantivu a tych liecitelov, ak to nepomaha, tak uz teda tie lieky...

andrea562

Zizi a ako ti ublizila liecitelka?
Poznam ludi, co prave liecitel ich dostal z dlhodobych zdrav. problemov, ale urcite su aj pripady, ze len vrazali ludia do toho prachy a pomahalo to len kratkodobo alebo vobec. Ja som vdaka liecitelovi konecne otehotnela a stastne porodila, lebo lekari boli na moje problemy prikratke, ale s inym problemom a to uz sa tvaril ze mi pomoze a neslo to. Druha liecitelka to vyriesila, aj ked ma toho celkom nezbavila , ale vytiahla z najhorsieho. Preco by Boh obdaroval niektorych ludi takymito schopnostami? Aby pomahali, ved aj Jezis liecil. Akurat by som nesla do nejakej liecby cloveku, co sa zaobera ciernou magiou, lebo ako su energie dobre, tak mozu byt aj zle..