orgazmus?

markketa

ak si to sama dokažes tak dobre urobit,skus to robit aj pri milovani s partnerom,bude sa vam to určite obom pačit.ak tak dobre ovladas svoje telo,znamena to,že sa dokonale poznas a vies,kde mas najcitlivejšie miesta.tak nevahaj a nauč to svojho partnera,bude to pre vaz zaujimave,nove a uvidiš,že to určite pride!

pink

no tak po 1:pri sexe máš myslieť na svojho partnera! to by ťa malo aj vzručovať. po 2:sex bez orgazmu je krásny napr.pre mňa je krásne, keď naše telá vzplynú v jedno a moja panva a jeho panva tak zapadnú so seba ako "riť na šerbel" :D a po 3:ten orgazmus musí raz prísť, len dotyčný si ťa musá všímať a pýtať sa ťa! všetko je to o vzájomnej komunikácii...lebo on nevie kedy ti to je a kedy nie a kedy to už príde aby neprestával! šak zober ho niekam na káv u a tam sa o tom potozprávajte a uvidíš jakú chuť budete mať obaja :D

mimo72

akým spôsobom sa ti podarí dosiahnuť orgazmus, keď si to robíš sama?ja som doteraz nemala vaginálny orgazmus, ale dráždením klitorisu aj 5x. povedz partnerovi, ako ti to má urobiť, aby sa ti to darilo. skús to, funguje to!

tapka

Ano aj bez orgazmu je pekny sex,ale do akej doby?Bude ta to takto bavit cely zivot ze s toho nebudes mat nic?Zase sa tu potvrdzuje nespravodlivost,ze zas len muz sa urobi a my zeny nic.Je po vsetkom,a tak to ide dookola,teda na vinimky ktore su obstastnene ze sa urobia.Respect!Mozem len snivat :o(

moniqa87

a tak baby, neberme to zas tak pesimisticky, mne sa to tiez casto, len tak nedari, vacsinou mi priatel aj pomoze a okrem toho sex je krasny aj bez orgazmu, no nie?

tapka

my zeny mam smolumako vzdy,zase len my si to neuzijeme,len chlapi! Za ten polrok co uz santime sa mi to este ani raz nepodarilo :o(

cakenka

tak z toho si nič nerob, ja som na tom rovnako. Aj tak si myslím, že je to celé v hlave, asi moc myslíme aj pri sexe. Treba sa viac uvoľniť, na 100 percent !