Kolko casu kym sa dostat z rozchodu?

Príspevok v téme: Kolko casu kym sa dostat z rozchodu?
zvedavicaaa

Ahojte, kolko casu vam trvalo dostat sa z rozchodu? ja robim vsetko co treba, zasypavam sa s pracou, vo volnom case "oddychujem" aktivne, sama som jedine ked si lahinam spat. stale som s niekym, naozaj sa snazim no aj tak som akoby duchom nepritomna a myslienky mi stale behaju do mojho predosleho vztahu. najhorsie je zaspat a tak isto sa stale v noci budim a myslim na to, ako mi chyba potom som v noci hore aj zo 3 hodiny. ved to nie je v poriadku hadam? stale rozmyslam, ci mu zacnem chybat, tuzim po tom, predstavujem si to aj ked on je uz s inou. uz je to 2 mesiace a mne to pripada, ze som na tom hosrie a nie lepsie. ani neviem preco to sem pisem, len som mala taku potrebu sa vykecat kedze v mojom okoli hram formu ako som v pohode.

simiona

Pre toto už nechcem žiadny vzťah. Si s tým človekom, sľubuje ti, že budete navždy spolu, že miluje len teba a zrazu ťa zo dňa na deň opustí, že už nevie, čo chce.

simiona

Je to úplne normálne, zvláštne by bolo, keby si bola úplne OK.

Niekde som čítala, dostať sa z rozchodu trvá dvojnásobok toho, koľko trval vzťah. Napr. Keď vzťah trval 2 mesiace, mala by si sa dostať z rozchodu po 4 mesiacoch.

V mňa to celkom platilo.

uboziak

Ja som mal vztah takmer tri roky. Bola odo mna mladsia 15 rokov. Kolegyna. Uhanala ma, az kym ma nedostala. Postupne sa ku mne nastahovala a zacala zariadovat, nepacilo sa mi to. ale mal som ju rad a vtedy bola v zlej financnej situacii, tak ostala byvat u mna. Vsetko som platil, ale velmi rad. Postupne som si ten jej "styl" zamiloval a prijal za svoj. Po takmer troch rokoch ma poslala do riti. Je to mesiac od rozchodu, no neviem to nijako predychat, zvyknut si, nepripustat si stale tie myslienky, spomienky. Najhrosie na tom je to, ze sme kolegoia a tak nie je mozne sa jej vyhnut. Ked juzbadam, vyskoci mi tlak a srdce mi ide vyskocit von usami. Nezvladam to. Ona je v pohode, vesela, uvolnena, zije si svoj zivot, konecne je free. Ja som ostal vo svojich emocionalnych sr**kach a nemozem sa nijako z toho vyhrabat. Uz dnessom si myslel, ze je lepsie, a v radiu hrali "nasu" pesnicku... Zlozil som sa. Reval som ako decko. Neviem ako dalej. Nic ma nebavi, vsetko, co robim, si uvedomujem, a to len preto, lebo to robim, aby som nemyslel na nu. A aj tak na nu myslim. Rozmyslal som o psychiatrovi, ale ten mi da lieky a urobi zo mna zeleninu... Neviem, ako to bude dalej. Je to zle. Mesiac, a ziadny progres. Nic. Len horsie.

minuuuus

suhlas. odstrihnut kontakt 100% bolo najlepsie riesenie aj v mojom pripade, je to asi najlepsie, co clovek moze urobit.

boli to, ale proste s ex sa uz kamaratit neda (teda ak ho lubim, vidiet ho s inym ma neskutocne ranilo) a tak cislo, facebook, instagram som vsetko zablokovala aby ma to nematalo a nevedeli sme sa kontaktovat.

trvalo to sice tiez skoro rok ale dnes som uz ok, mam novy pekny vztah a hoci na to niekedy myslim, uz to akceptujem a som rada za zivotnu lekciu. dost sa mi pacili aj rady na stranke akoprezitrozchod.com ...vyuzit ten cas na zlepsenie seba samej nech sa to v buducnosti neopakuje.

Ajka753

Ahoj Gerardka, môj príbeh je rovnaký ako tvoj, rozchod zo dňa na deň a doteraz sme si to ani nijako nevydiskitovali. Cítila som sa hrozne ako nula, bola som na dne. Trvalo mi to rok, čo som sa z toho dostala. Už je to fajn, no keď ho vidím vždy so mnou zatrasie. Odpustila som mu rovnako ako ty, no musím ho vídať čo najmenej. Pred rokom som tomu neverila, ale čas je naozaj najlepší lekár :-).

Gerardka

Ahojte,o cca tyzden je to mesiac co sme od seba. Boli sme spolu dva roky a rozisiel sa so mnou zo dňa na den. Doteraz neviem riadny dôvod a velmi to boli. Aj napriek tomu co mi urobil ho mam aj tak rada aj ked si to nezaslúži. Plánovali sme spoločnú budúcnosť,prácu som si nasla blízko pri ňom,proste to išlo perfektne. Priznám boli občas hádky,ale vzdy sme sa iba zasmiali nakoniec a bolo. V den ked mi to povedal mi zastal život,tažko sa mi pohýna bez neho. Uplne som sa od neho odstrihla,nechcem o ňom nic vediet,aby mi to pomohlo skor zabudnúť. Dnes je to tyzden co nie sme v kontakte no aj napriek tomu stale naňho myslim,vzdy sa mi vynorí nejaka spomienka a podobne. Pomáha mi práca,kamarátky,chodím na výlety,no ked si myslim,ze som uz ok zase si naňho spomeniem a som tam kde som bola. obcas sa pozriem na mobil ci mi náhodou nenapísal,ale nie. Ani sme sa nestretli aby sme si to poriadne vydiskutovali,ked sme spolu naposledy volali rozprávala som iba ja, on iba opakoval stale prepac a iba som mala z toho nervy,predsa sa takto problémy neriešia. Zevraj si nechá moje číslo uložené a načo? Aby mi napisal o pár mesiacov a zistil ci som ok? Vobec o to nestojím,aj ked som urobila za nim hrubú čiaru tak to bude trvať pekne dlho kým naňho zabudnem....

Gerardka

Ahojte,o cca tyzden je to mesiac co sme od seba. Boli sme spolu dva roky a rozisiel sa so mnou zo dňa na den. Doteraz neviem riadny dôvod a velmi to boli. Aj napriek tomu co mi urobil ho mam aj tak rada aj ked si to nezaslúži. Plánovali sme spoločnú budúcnosť,prácu som si nasla blízko pri ňom,proste to išlo perfektne. Priznám boli občas hádky,ale vzdy sme sa iba zasmiali nakoniec a bolo. V den ked mi to povedal mi zastal život,tažko sa mi pohýna bez neho. Uplne som sa od neho odstrihla,nechcem o ňom nic vediet,aby mi to pomohlo skor zabudnúť. Dnes je to tyzden co nie sme v kontakte no aj napriek tomu stale naňho myslim,vzdy sa mi vynorí nejaka spomienka a podobne. Pomáha mi práca,kamarátky,chodím na výlety,no ked si myslim,ze som uz ok zase si naňho spomeniem a som tam kde som bola. obcas sa pozriem na mobil ci mi náhodou nenapísal,ale nie. Ani sme sa nestretli aby sme si to poriadne vydiskutovali,ked sme spolu naposledy volali rozprávala som iba ja, on iba opakoval stale prepac a iba som mala z toho nervy,predsa sa takto problémy neriešia. Zevraj si nechá moje číslo uložené a načo? Aby mi napisal o pár mesiacov a zistil ci som ok? Vobec o to nestojím,aj ked som urobila za nim hrubú čiaru tak to bude trvať pekne dlho kým naňho zabudnem....

Helougirl

Tak mne tristvrte roka uz sa stretavam s niekym a keby mi to vtedy niekto povedal neverim, plakala som kazdy vecer po nociach, to mi pomohlo velmi, prejst si tym pocitovym peklom, ale velmi som mu priala aby bol stastny s inou, ktora ma nahradila, dodnes mu prajem len to najlepsie, v kontakte som nechcela byt s nim... cize cas je najlepsi lekar aj to odovodnenie preco je to lepsie takto,nic nelutujem

ewe

Ahojte, píšem tu, pretože mám podobný problém..

Môj prvý vzťah trval takmer 7 rokov, pár vecí nám vo vzťahu nefugovalo, tak som sa rozhodla vzťah ukončiť, bola som si 100% istá že konám správne, no teraz som na vážkach, či to bolo správne rozhodnutie..
Neskôr som mala ďalší polročný vzťah, ten skončil a opäť mám ďalší, no neviem zabudnúť na svoju prvú veľkú lásku..
Ostali sme kamaráti, vychádzame dobre, ale už sú to tri roky od rozchodu, no neexistuje jeden jedinký deň kedy som na neho nemyslela. Stále ho mám veľmi rada.. Dala som mu to viackrát najavo, lenže on, že je už niekde úplne inde..
Má za sebou tiež pár vzťahov, najnovšie začal chodiť s mojou kamarátkou... Ide ma z toho poraziť ako pridávajú spoločné fotografie, ako sú na miestach kde som s ním 7 rokov bývavala ja.. Ja viem mala som na toto myslieť vo chvíli ked som sa s ním rozchádzala, no nechápem vtedy som si bola ista, ze konam spravne.. Dnes je to už ale inak..
Ja im želám všetko dobré, určite on je jeden z tých, ktorým želám naozaj zo srdca len to najlepšie, no strašne sa ťažko prenášam z toho rozchodu, z toho ako sme sa rodiny už dobre poznali, ako sme spolu už bývali a čo sme spolu pozažívali, nezvykli sme sa hádať, ale žili sme dosť ďaleko kvôli cestovaniu ( práci a škole ) od seba.. Je mi z toho smutno.. Naozaj mi niekedy chýba, rozhovor s ním, objatie, bol to aj môj najlepší kamarát od 15..
Skúšala som všelijaké metódy, ako si všetko s ním zmazať, číslo, správy, fotky, fb, insta.. Nefungovalo to, po istej dobe sme sa opäť kontaktovali. Nedokážem ho vystrihnúť zo svojho života, ale ani sa pozerať na to ako je s mojou kamarátkou, sice su spolu len par mesiacov..
Niekedy si vravím, a možnože sa ešte dáme niekedy dokopy, niekedy zase, že si nemám dávať falošné nádeje, že sa mám posunúť a ísť ďalej.. A niekedy zase ľutujem, že som ho spoznala, že som ho radšej ani nemala spoznať, bol to dobrý chalan.... Ďakujem za radu