praskol nam kondom

Príspevok v téme: praskol nam kondom
elly

do prcic...co teraz?? tabletka escapelle? :-//// joooj to je uz druhy krat za dva roky....nedavno som prestala brat HAK 3 mesiace do zadu stale mi to meska dva a viac tyzdnov a teraz toto...a po tej tabletke riskovat ze nedostanem zase dalsie 3 mesiace tak to bolo prvy krat asi sa zblaaaznim...som tyzden po kramoch snad bude ok

elly

presne to som vcera vravela priatelovi ci to nebude nahodou tym, ze uz som bola malo vlhka, a ked sa nam to davno stalo tak myslim, ze to tiez mohlo byt kvoli tomu, lebo iny dôvod nevidim, a nakolko pouzivame kondomy vzdy (nepocitam HAK co som rok brala) tak sa nam to stalo len 2 krat a inac som nikdy s vlhkostou nemala problem, len to uz som sa spravila a uz som nebola taka vlhka

alenka_maxova

niekde tu jeden chalan pisal, ze kondom praskne vtedy, ak zena malo vlhne. Neviem co je na tom pravdy, ja kondom vobec nepouzivam. Skus si overit aj tuto informaciu...
A vyskusajte aj ine formy ochrany :)

elly

tak brat HAK som sa rozhodla ze nechcem, je to svinstvo a brala som to len rok, lebo som mala stale s tym problemi, nakoniec som sa rozhodla to nechat a teraz escapelle neviem co je mensie zlo, ale obidve su velmi skodlive pre organizmus