Boliestivy rozchod

Príspevok v téme: Boliestivy rozchod
Zlomeny Sip

dobry den ,

Bohuzial som to ja a prave ja musim tuto situaciu riesit takto verejne pretoze chcel by som pocut vase nazory riesenia aj ked neocakavam milion rad
ale potesi kazda jedna ... k veci ... Mam 21 rokov mozno si myslite ze mam zivot pred sebou ze ma to nema co trapit a pod.Prosim chcem radu ako mam zit z mojej situacie a ako ste vy prezili to ze ste boli opusteny niekym ..
Pred troma dnami ma nechala priatelka po 5tich rokoch a ja som z toho zdevastovany 3 dni nejem , zaludok mi zasytil strach a v hlave mam neskutocne more otazok a moznych rieseni ako to zachranit. Viem ze sa to dat zachranit uz nebude. Od rozchodu sa ku mne sprava arogantne a hovori veci na rovinu typu (nemame spolu nic, zvykaj si) zatial byvame spolu ale stahuje sa odo mna prec ja som to prijal a dal som jej mozny cas na prestahovanie( do 2 tyzdnov sa stahuje)

mam vycitky z ktorymi sa nedokazem sam dusit.Potrebujem radu ako to bude dalej, ako sa mam postavit na nohy, ako zacat zit pretoze musim zacat chapat ze sa ku mne uz nevrati pretoze nechce sa pri mne trapit.Bolo to pre nu detske aj ked mi povedala ze ma neprestala lubit len nechce sa trapit a ze nelutuje co so mnou zazila a ze to ani lutovat nikdy nebude. Obaja sme sa nicili posledne mesiace a neuvedomovali si ze sa rutime do pekla.Stereotyp ja som pracoval vzdy inak aj ona a volno nam spolu nikdy nevyslo.Poslednu dobu sme spolu uz ani netravili cas a ked sme sa videli nalada u oboch hned opadla.Sex sa zmenil v jeden HORROR samozrejme nechut po takych prazdnych mesiacoch vo vztahu .No prisli dni zlomu.Pred rozchodom sme mali naplanovanu veceru a pred vecerou som jej vsetko vysvetlil a ospravedlnil sa jej za nevazenie za chyby a za to ze som ju bral ako samozrejmost.Ona priznala ze to nebolo len z mojej strany ze aj ona bola na mna zla a ze sa bude viac snazit a urobime nieco zo sexom pretoze tak sa zit neda. Proste som citil v sebe ze to chcem zmenit a dokazat jej ze ju milujem stale a ze som oporou.Ona to prijala a dala tomu sancu no netrvalo 2 dni a bol koniec. Po rozchode povedala ze iba z lutosti tomu dala sancu ale pritom vedela sama ze uz so mnou byt nechce.Preto ma rozchod neskutocne zarazil a necakal som taky razny krok preto som to zobral tazko a trapim sa na smrt. Cakam co najskorsie odpovede vopred dakujem

Enzo

Zlomeny Sip - to je úplne normálne že tri dni po rozchode si na dne. Iní sa na dne aj po polroku, čo by si poradil takým?

3nttt

zlomeny sip vobec nech ta to ani netrapi. sama si za to moze.kedze byvala ona u teba tak sa mala spravat aspon normalne. a mas moj obdiv.ja by som to takto razne asi nedokazala spravit :)

Maoam

Zlomeny Sip: vsak ta iba vyuzivala, vedela dobre, ze si dobrak od kosti a citlivy, no slecna hned znervoznela, ked zistila, ze si musi hladat 14 dni byvanie inde :DDD. Tak jej treba.

Zlomeny Sip

ja dakujem bohu ze som sa to dozvedel. Proste pochopil som vsetko viac mi netreba. A kluce od miesacky mam ja. Neviem kto teraz bude bavit machra. Nie som svina clovek inak by som sa tu nevylieval a prosil o rady a slecna si svoje sexualne radovanky mala odlozit este. Rano mi povedala ze rozmysla rozumom. :D ja by som povedal ze jej rozum je 5 palcov pod pupikem. Zbohom herecka. Im FREE

alenka_maxova

Zlomeny sip, teba absolutne nemusi trapit, ze ona nema kam ist :D Ak je dospela, co dufam, ze je, tak prosto bude musiet za svoje ciny niest zodpovednost. Mala si vsteko dopredu vybavit, vyriesit a nie podvadzat a klamat.....Takze sup s nou von :)
Inak, byt na jej mieste, ja by som odisla sama uz davno.... :) Nuz, kazdy sme insiii

Honor

Zlomeny sip - všetko tu už bolo spomenuté, si čítam túto tému, ale vyjadrím sa k tomu poslednému. Keby som sa dozvedela na tvojom mieste taketo info, tak by som len princezne otvorila dvere a vyniesla kufor, lebo tým pádom v tvojom byte už nemá čo hľadať ;) To by bolo asi naozaj správne riešenie, spomenuli ho tu aj ostatní. To, že ti to je ľúto, verím tomu, to sa nedá zazlievať, ešte ti nejaký čas bude, ale musíš zobrať do úvahy, že ak chceš žiť lepšie a nemať ju stále pred očami, tak ju pošli preč a nečakaj do konca mesiaca.
Hmm, keby mala aspoň tu guráž ti vôbec povedať, že prečo ťa opúšťa...nie, ona sa ti radšej takto nepriamo posmieva. Nazvala by som ju zbabelcom :P

Veľa zdaru ;)

Zlomeny Sip

Pravda je taka ze som jej o tom povedal ze som jej cital sms-ky chcel som vediet dovod ... samozrejme to ututlavala este hodinu potom jak som jej to povedala a tahal som z nej pravdu. (Momentalne si bali kufre a jenervozna ze nema kde ist) jej NABIJAK ma doma EX a zije snou k nemu istnemoze a ma s toho depky. Ja osobne nemozem zit este2 tyzdne s nou pod jednou strechou ked viem ze chodi na noc k inemu. Nakoniec som z nej vytiahol to ze ma s nim nieco a tahalo sa to dlhsie. No ajtak mi povedala ze s nim je len 2 dni. Ale teraz sa vazne ... Pozna ho 2 dni a spi s nim doma v byte hned po rozchode ? SMSky typu dakujem ze som ta spoznal vcera to bolo super , dnes mozes prist zase mam vinko a whiskey pozrieme nejaky film do 22:oo moja EX je praci tak to vyuzijeme. Pochopil som co je vo veci a ze sa onu v zivote nebudem zaujimat. Vobec ma netrapi kde pojde. Ked je taka sebavedoma nech ide k nemu a nech on vykopne svoju ex. To mna uz netrapi. Proste dnes ma vyhadzov z domu. Nikto z vas by sa nechcel prizerat jak osoba ktora sa od vas este ani neodlucila a uz spi s inym. Nema svedomie