Boliestivy rozchod

Príspevok v téme: Boliestivy rozchod
Zlomeny Sip

dobry den ,

Bohuzial som to ja a prave ja musim tuto situaciu riesit takto verejne pretoze chcel by som pocut vase nazory riesenia aj ked neocakavam milion rad
ale potesi kazda jedna ... k veci ... Mam 21 rokov mozno si myslite ze mam zivot pred sebou ze ma to nema co trapit a pod.Prosim chcem radu ako mam zit z mojej situacie a ako ste vy prezili to ze ste boli opusteny niekym ..
Pred troma dnami ma nechala priatelka po 5tich rokoch a ja som z toho zdevastovany 3 dni nejem , zaludok mi zasytil strach a v hlave mam neskutocne more otazok a moznych rieseni ako to zachranit. Viem ze sa to dat zachranit uz nebude. Od rozchodu sa ku mne sprava arogantne a hovori veci na rovinu typu (nemame spolu nic, zvykaj si) zatial byvame spolu ale stahuje sa odo mna prec ja som to prijal a dal som jej mozny cas na prestahovanie( do 2 tyzdnov sa stahuje)

mam vycitky z ktorymi sa nedokazem sam dusit.Potrebujem radu ako to bude dalej, ako sa mam postavit na nohy, ako zacat zit pretoze musim zacat chapat ze sa ku mne uz nevrati pretoze nechce sa pri mne trapit.Bolo to pre nu detske aj ked mi povedala ze ma neprestala lubit len nechce sa trapit a ze nelutuje co so mnou zazila a ze to ani lutovat nikdy nebude. Obaja sme sa nicili posledne mesiace a neuvedomovali si ze sa rutime do pekla.Stereotyp ja som pracoval vzdy inak aj ona a volno nam spolu nikdy nevyslo.Poslednu dobu sme spolu uz ani netravili cas a ked sme sa videli nalada u oboch hned opadla.Sex sa zmenil v jeden HORROR samozrejme nechut po takych prazdnych mesiacoch vo vztahu .No prisli dni zlomu.Pred rozchodom sme mali naplanovanu veceru a pred vecerou som jej vsetko vysvetlil a ospravedlnil sa jej za nevazenie za chyby a za to ze som ju bral ako samozrejmost.Ona priznala ze to nebolo len z mojej strany ze aj ona bola na mna zla a ze sa bude viac snazit a urobime nieco zo sexom pretoze tak sa zit neda. Proste som citil v sebe ze to chcem zmenit a dokazat jej ze ju milujem stale a ze som oporou.Ona to prijala a dala tomu sancu no netrvalo 2 dni a bol koniec. Po rozchode povedala ze iba z lutosti tomu dala sancu ale pritom vedela sama ze uz so mnou byt nechce.Preto ma rozchod neskutocne zarazil a necakal som taky razny krok preto som to zobral tazko a trapim sa na smrt. Cakam co najskorsie odpovede vopred dakujem

alenka_maxova

:) ale chlapee....Za prve, nemal si citat jej sms, oficialne spolu nie ste, nemas jej co lasovat v mobile. Na to si nemal pravo ani pred tym. Nuz, ale ked si to uz zistil, mas aspon o dalsi dovod viac zachovat sa ako clovek, ktory si je vedomy svojich kvalit, prestat sa lutovat, popriat jej vela statsia a postupne zacat zabudat. Neviem ako ty, ale keby som vedela, ze moja byvala polovicka uz niekoho ma, tym razom by u mna skoncila. Maj svoju hrdost :) Drzim palec

Zlomeny Sip

Bohuzial v noci som jej precital SMS-ky a bol v tom druhy chlap. pusinky dakujem za noc si super dakujem ze som ta spoznal ... Dnes s nim spala prisla o 4tej rano domov ... Este len teraz som sa zranil na plno

Zlomeny Sip

dakujem za pozitivne rozpisanu radu. Beriem si z toho urcite nieco. Mam do zivota ponaucenie. Chcem sa s tym vysporiadat co najskor aj ked to bude boliet stale. Som vychovany na silnej baze prezil som si dost prisiel som v 17cke o dom vtedy ma ona podrzala jedina a dala mi silu do zivota teraz ma o tu silu obrala. Prajem jej aj napriek tomu co mi robi nech je stastna. Nie vsetko je happy end musim si natlc do hlavy jak sa spravala a postoj nebol od nej dobry . Proste tak asi pojdem dalej nebudem na nu pozerat a dufam ze na nuzabudnem aj ked ju milujem

guide

tiež som s priateľom 5 rokov, ja mam o rok menej ako ty. Poviem ti, nezávidím ti tvoju situáciu a neviem si predstaviť ocitnúť sa v nejakej podobnej. Myslím, že s tým mohla počkať a rozísť sa aspoň vtedy, keď už mala náhradné bývanie...poviem to tak, ale nemusela byť až taká sviňa a takto to poriešiť. Rozmýšľam, ako by som sa chovala ja v tej situácií... Fakt si to asi len nevšímať, skús si uvedomiť, že keď sa takto k tebe správa hnusne, tak že asi za to nestála. Proste si to povedz, doslova si to až nahovor. POdľa mňa neide o to, že by ta nikdy neľúbila a bolo by jej všetko jedno, ale fakt sa s tým vyrovnáva týmto spôsobom. Veď pozri, každému kto sa rozíde s niekym sa radí, aby chodil do spoločnosti, bavil sa, nový účes atď. Tak asi aj ona to robí, aj keď rozchod iniciovala ona, nemyslím, že jej je všetko ľahostajné. Alebo sa tak správa preto, že už má iného. Možno by som to poradila aj tebe, natruc, tiež sa tak správať... Pekne sa obleč /možno tak, ako pri nej nie/ a niekde si vyraz, telefonuj. Možno to bude ťažké, ale keby si to parkrát spravil, boh vie aká by bola jej reakcia. Ja som rozchod zažila len raz, ale to bola kratšia doba... Prvú noc som plakala, druhý deň mi možno aj smutno bolo, a moj obranný mechanizmus je asi na princípe, nasrať sa naňho, myslieť na to zlé čo mi zrobil, a to mi ho znechutilo úplne. fotky preč, číslo preč, proste všetko. Akurát, že ty s ňou ešte bývaš... alebo tiež keď ste doma, si ju nevšímaj, choď okolo nej, akoby tam ani nebola, a choď niekam preč, aby si s ňou bol čo najmenej.
Asi som to napísala veľmi chaoticky, ale snažila som sa niečo zo seba vypotiť:D. Fakt uvidíš, určite na teba čaká niekde niekto lepší a keď sa odsťahuje, pôjde to lepšie. Myslí len na to lepšie, čo ťa v živote už len čaká. Drž sa, neopúšťaj sa, život ide ďalej a predstav si, že ľudom sa stávajú aj horšie veci a zvládnu to (aj keď, teraz sa mi to hovorí ľahko)

Zlomeny Sip

pri rozchode neprejavila ani stipku lutosti a trapenia . Muselo to byt planovane som si toho vedomi. Vrta mi hlavou preco po tolkych rokoch absolutne ziadna znamka lutosti ako to skoncilo. Vobec nic. pritom ani mesiac od toho co ma bozkavala a tvarila sa ze som jej milacik a slova mojko boli na dennom poriadku aaaach bozee

eam

To je ženská taktika. Schválne sa teraz bude predvádzať, len aby si trpel. Neviem k čomu je to dobré, ale bohužiaľ aj takto niektoré rozmýšľajú. Skús sa dobre oháknuť, navoňať a s nejakou kočkou prehodiť reč a neuveríš ako ju to bude s..ť.

Diva

vyzera to tak, ze pre teba mal ten vztaj vacsiu hodnotu ako pre nu, pokial nie je az taka dobra herecka... nech uz v jej spravani je ale cokolvek, je to pre teba signal, ze vas vztah by bol odsudeny na zahubu aj keby trval este nejaku dobu.
rad co robit aby si sa vyhrabal z citoveho bahna ti mozeme davat desiatky, no nakoniec to aj tak bude len na tebe, vzchopit sa a povedat si ze zivot nekonci... nie je to absolutne lahke a bude to trvat pekne dlho, ja sa aj po pol roku citim sama a mavam zle chvile... no potom sa nadychnem a poviem si ze verim, verim, ze to najlepsie ma este len caka... ked ti bude najviac uzku uzko, skus na to proste nemysliet, vypnut mozog... a hlavne to neber ako zahodene roky, vsetko je sucast zivota, snad sa to nestane, ale kludne sa po 5 rokoch zase mozes rozist, rozviest a nesmie ta to polozit ani potom...