Boliestivy rozchod

Príspevok v téme: Boliestivy rozchod
Zlomeny Sip

dobry den ,

Bohuzial som to ja a prave ja musim tuto situaciu riesit takto verejne pretoze chcel by som pocut vase nazory riesenia aj ked neocakavam milion rad
ale potesi kazda jedna ... k veci ... Mam 21 rokov mozno si myslite ze mam zivot pred sebou ze ma to nema co trapit a pod.Prosim chcem radu ako mam zit z mojej situacie a ako ste vy prezili to ze ste boli opusteny niekym ..
Pred troma dnami ma nechala priatelka po 5tich rokoch a ja som z toho zdevastovany 3 dni nejem , zaludok mi zasytil strach a v hlave mam neskutocne more otazok a moznych rieseni ako to zachranit. Viem ze sa to dat zachranit uz nebude. Od rozchodu sa ku mne sprava arogantne a hovori veci na rovinu typu (nemame spolu nic, zvykaj si) zatial byvame spolu ale stahuje sa odo mna prec ja som to prijal a dal som jej mozny cas na prestahovanie( do 2 tyzdnov sa stahuje)

mam vycitky z ktorymi sa nedokazem sam dusit.Potrebujem radu ako to bude dalej, ako sa mam postavit na nohy, ako zacat zit pretoze musim zacat chapat ze sa ku mne uz nevrati pretoze nechce sa pri mne trapit.Bolo to pre nu detske aj ked mi povedala ze ma neprestala lubit len nechce sa trapit a ze nelutuje co so mnou zazila a ze to ani lutovat nikdy nebude. Obaja sme sa nicili posledne mesiace a neuvedomovali si ze sa rutime do pekla.Stereotyp ja som pracoval vzdy inak aj ona a volno nam spolu nikdy nevyslo.Poslednu dobu sme spolu uz ani netravili cas a ked sme sa videli nalada u oboch hned opadla.Sex sa zmenil v jeden HORROR samozrejme nechut po takych prazdnych mesiacoch vo vztahu .No prisli dni zlomu.Pred rozchodom sme mali naplanovanu veceru a pred vecerou som jej vsetko vysvetlil a ospravedlnil sa jej za nevazenie za chyby a za to ze som ju bral ako samozrejmost.Ona priznala ze to nebolo len z mojej strany ze aj ona bola na mna zla a ze sa bude viac snazit a urobime nieco zo sexom pretoze tak sa zit neda. Proste som citil v sebe ze to chcem zmenit a dokazat jej ze ju milujem stale a ze som oporou.Ona to prijala a dala tomu sancu no netrvalo 2 dni a bol koniec. Po rozchode povedala ze iba z lutosti tomu dala sancu ale pritom vedela sama ze uz so mnou byt nechce.Preto ma rozchod neskutocne zarazil a necakal som taky razny krok preto som to zobral tazko a trapim sa na smrt. Cakam co najskorsie odpovede vopred dakujem

Zlomeny Sip

byvame este spolu koncom mesiaca sa ma prestahovat prec odo mna. Len som chcel dozit tuto situaciu v pokoji a nechcel som vidiet ako je jej hned po rozchode dobre. Nerobim jej nic samozrejme mi nevadi kam ide a ze sa obliekla jak modelka len ma trapi ze som toho divakom. Nechcem to vidiet proste ma to strasne deprimuje jej velke Ego. Pytam sa sam seba ci som az taky zly clovek ze mi toto robiiiiii

eam

Tieto problémy mám našťastie dávno za sebou. No mám 3 deti(dospelé)) a ani jedného z nich to neobišlo. Tak isto sa trápili, každý po svojom ja som trpela s nimi. Ale všetko prebolí a nájdeš si inú a možno aj lepšiu. No teraz to máš ešte čerstvé, je normálne, že ťa to trápi, ale ako ti už radili, nedoprosuj sa. Zamestnaj myseľ iným, aby si na to tak nemyslel, láska ťa ešte čaká, neboj.

alenka_maxova

ja v tom vidim len jedno - takto sa s tym vyrovnava ona a nechce aby si si co i len na sekundu pomyslel, ze mas este nebodaj sancu. Ved si uznaj, keby bola mila, vrtalo by ti hlavou, PRECO a ci to nahodou neznamena, ze ta chce. Ked je protivna, nevies preco a tiez ti to vrta hlavou. Ja viem, ze je to tazke, ale nevsimaj si ju. A ked to nedokazes, tak reaguj pokojne na jej aroganciu....V konecnom dosledku ju to moze napalit riadne :D A kedy prestanete uz spolu byvat? (Byvate spolu, nie?)

Zlomeny Sip

momentalne si esemeskuje a proste sa tak vykockovala ako nikdy predtym pri mne... povedal som jej ze nech s tym clovekom zavola nie pri mne a nerobi sceny a napriek mi.Povedala ze ide s ku kamoske von a je jej vec ze si esemeskuje ... jak mam prezit toto to je neznesitelne ludia co robi podla mna ku mne jak sa sprava je neznesitelne a vobec som si to nezasluzil

nepovrchný

Všetky tie komentáre,rady a vízie Tvojej ďalšej možnej budúcnosti majú \"svoju\" pravdu bežného života a iste o pár rokov (alebo mesiacov) sa niektoré z nich aj stanú...Ako Ti mnohí píšu: život beží ďalej. Podstatou Tvojho terajšieho stavu je však to,že je zablokované prúdenie lásky. Niekto komu si veril,ťa sklamal a odmieta Tvoju lásku,ktorá nemá kam prúdiť a narastajúci nával je neznesiteľný. Pre nás ľudí je totiž viac dôležité,aby sme mohli niekoho milovať (je ideálne ak je to opätované). Tvoja partnerka sa chová arogantne a Ty si dávaj pozor,aby si neublížil nielen sebe,ale aj jej,myslím fyzicky. Som si istý,že jej láska už prúdi k niekomu inému - preto ta suverenita. Sústreď sa na ľudí,ktorých máš rád - ideálne na deti. Držím Ti palce,aby ten nával zvládol

Maoam

zavisi od povahy, su ludia, ktori takymto spravanim dost maskuju svoje skutocne pocity, ale moze byt aj to, ze bola na rozchod pripravena uz dlhsie a proste to planovala

lebo toto nie je spravanie prekvapeneho cloveka, ktory je zrazu sam :-/

a mozno je v hre uz aj novy muz, ak je takato vyrehotana, ani by som sa necudovala, to byva dost casto

no aten sa tiez nezjavil vcera

alenka_maxova

nuz, mne to pride, akoby ti chcela dat svojim spravanim jasne najavo, ze je to pre nu definitivny koniec. Nechce, aby si ju videl trebars smutnu, prosto aby si si nerobil ani stipku nadeje. Ci je to tak spravne? Neviem...ja som sa tak tiez kedysi spravala k byvalemu, ale zaroven som bola k nemu aj normalne mila, aby som neposobila arogantne, ale zaroven som mu nedavala nijake sance, zeby sa to opat dalo dokopy. Asi aj ona chce, aby si dostatocne pochopil, ze pre nu bol rozchod definitivna bodka. No priznaj si, ze ak by sa s tebou rozisla a nasledujuce dni by bola mila k tebe, nevrtalo by ti to tiez hlavou? Myslim si, ze cokolvek co teraz urobi budes podrobne sledovat a hodnotit...

Zlomeny Sip

este posledna vec ... ked chodi z prace domov teraz tak vkuse telefonuje a smeje sa nema problem aj pri mne. Chcem vediet ci to je normalny postoj rozchadzajuceho teda cloveka ktory dava kopacky druhej osobe. Je to tak spravne a iba ja si to vykladam zle?