Permanentný make up obočia - skúsenosti?

bubulubu

tuto su ludia prezentuju svoje nazory, ani vy nechodite tam kde nie ste spokojna.
všade ste spokojná?. čiže aj na Vas si niekto može urobiť paragraf,
Keď takto vykrikujete.
Tuto si ľudia davaju skusenosti a názory-ked sa vam to nepači choďte odtiaľto.
Čo sa týka toho vaško tetovania, žiadny normálny zdravotnícky pracovník, s takýmito vecami nesúhlasí, možete mať škol kolko chcete.
pretože to z hľadiska organizmu, pre niekoho/najma citliveho/ aj z hľadiska zdravotného nie je dobré.
Pekný deň. Veselý úsmev

veronikakocian

Milé dámy, rada by som sa vyjadrila k zopár statusom, ktoré tu čítam. Je smiešne, ako sa snaží zopár žien dehonestovať moju prácu. Na druhej strane som rada, že skoro všade sa píše len o mne, čo je úspech. Začnem teda pekne poporiadku, aby si mohli urobiť obraz aj ženy, ktoré u mňa nikdy neboli, alebo sa len chystajú.
1. Kontá (nicky) po rôznych weboch nezakladám ja, ale píšu to ženy, ktorým som povedala o možnostiach napísať recenziu. Viem, že by vás tešili najviac negatíva, lebo ľudia to majú radi, ste tým kŕmené naprieč vašim celým nespokojným životom. Nieje to konštruktívna kritika mojej práce, ale len slepačie ohováranie za účelom poškodiť moje meno. Ak niekoho niekto neoprávnene ohovára, dopúšťa sa aj nejakého paragrafu. To, čo robíte vy, nie je sloboda slova, resp. slobodné vyjadrovanie sa a napíšem prečo. Ani jedna z vás, ktorá bola "akože" nespokojná tu neuvádza svoje pravé meno, aby som mohla konfrontovať vaše vyjadrenia s vyjadreniami, ktoré ste mi zanechali na papieri pri odchode zo salónu a vlastnoručne ste to aj podpísali. Rada by som teda aj zverejnila fotografie, ktoré si robím pred a po tetovaní PMU, na zverejnenie foto ste mi dali tiež písomný súhlas. Ide totižto len o zákazníčky, ktoré vedeli, že následné tetovanie (korekcia) je spoplatnená a bohužiaľ na to nemajú, alebo sa domáhali bezplatného tetovania. Každá jedna zákazníčka je u mňa oboznámená, že korekcia je spoplatnená, tiež je to uvedené jasne a zreteľne na mojej webstránke. Tieto "akože" nespokojné zákazníčky sa nikdy nebudú sťažovať na farbu alebo vytetovaný tvar, ale majú problém s tým, že korekcia je PLATENÁ! Kocianová ručí za svoju prácu tak, že odchádzate zo salónu ako človek, krásne natetovaný tvar a farba, ktorá sa navrhuje podľa typu pokožky. Ostatné je už na vás milé dámy, ako sa o to postaráte a akú máte pokožku. Všetko ostatné je o vašej pokožke, koľko pigmentu si pokožka ponechá a koľko ho vylúči, najmä pri spánku v priebehu prvej noci po tetovaní. Preto prikladám fotografiu, na ktorej je dokument, ktorý ste obdržali aj vy osobne a máte ho doma. Kocianová je jediná profesionálka, ktorá má na to vyštudovanú školu s maturitou, ocenenia a certifikáty aj z Rakúska, Nemecka a Slovenska, 7 rokov intenzívnej praxe, tisíce spokojných zákazníčiek a vás 5 nespokojných :)
2. Úspešných ľudí nemajú všetci radi a to je fakt. Slováci sú taká nátura, lebo keď sa mám ja zle, nech sa majú aj ostatní. Áno, uvedomujem si, že veľká sláva prináša so sebou aj neprajníkov, ale to je v pohode. Moje meno je spájané s permanentom skoro všade, tým, že som bola už 4x v TV Markíza a tetujem ženám s rakovinou prsníka areoly a bradavky zadarmo o tom nepíšete a nepochválite. Tým, že mám nahraté stovky svojich videí na youtube a na svojom webe tisíce fotografií (teraz pribudne ďalšia tisícka), to vám kole oči, ale ani jedna z vás "zamindrákovaných" to nevidí. Videli ste to, iba vtedy keď ste si u mňa ľahli na lehátko, vtedy ste moju prácu pochválili všetky ;) Ale keď trebalo prísť na korekciu, ktorá je platená, to už sa vám nepáčilo a Kocianová je tá najhoršia. Nie, nie milé dámy, ako fotku uverejňujem dokument, ktorý ste obdržali pri odchode zo salónu v ktorom sa píše o priebehu hojenia a pod., aby si mohli urobiť obraz aj nezainteresovaná ženy. Tak uverejnite svoje mená, nech vidia všetci aj vaše fotky keď ste boli nespokojné pri odchode zo salónu. Ďakujem, Veronika Kocianová

JaMAMA

Obočie som si dala robit u p.Kocianovej a VOBEC NIE SOM SPOKOJNÁ ! Nikomu,naozaj nikomu ani svojej nepriateľke by som ju NEODPORÚČALA!! To že ke zákrok u nej bezbolestný je čistá lož!! Aj ked väčšia bolesť je pre mna to spackané obočie.Oháňa sa len papierom ktorý mi dala rychlo pri odchode podpísať.Prosila som ju o korekciu ze to mam velmi nepekné co mi urobila ale vraj si mam zaplatiť dalších 130€ a dorobí mi to!! Otrasný prístup !! Presne som dodržiavala jej pokyny pri hojení v tomto som az moc svedomitá co mi aj sama u nej v kresle tvrdila! A co z toho? Teraz mam oci pre plač !! Farba môjho obočia je šedá a ziadne čiarky len mapy!! Musim min rok/dva čakať kým sa mi ten otrasný pigment stratí a dat si to opraviť skutočnej profesionálke a nie takej AMATÉRKE akou je Kocianova!!! Týmto nechcem nikoho odrádzať ,len VAROVAŤ !!!

Bambula727

Suhlasim, Veronika Kocianova ma reklamu ako keby nikto iny neexistoval, ale praca je odvedena mozno na 70% a co sa tyka jej pofiderneho papiera, tak to je cisty alibizmus. A ta reklama je fakt smiesna. Platit ludom aby pisali recenzie- haha ha.

lenka044

Dobry vecer. S pani Veronikou Kocianovou som bola nespokojna. Za prve som cakala 3 mesiace a ked som sa dockala konecne tak to dopadlo fatalne. Na uvitanie mi dala podpisat nejaky pofiderny papier v ktorom sa pisu omacky a podstata veci je ta ze sa reklamacia nevztahuje na nic akonahle opustite salon. Vsetko co sa vam s obocim stane je vasim zavinenim a vasim neodbornym osetrovanim.. obocie vyzeralo super cerstve ale do 2 tyzdnov sa mi urobili chrasticky a zacalo sa mi to olupovat aj s farbou ktoru som mala pod kozou. Mam tam tym padom medzierky a obocie vyzera krivo a kazde inak. cize v skratke zobrala 120 euro telefon nedviha ona ale jej manzel a obocie nie je hodne penazi co som zaplatila... keby som si vsimla referencie na nu skor nikdy by som k nej nesla

Lena1

aksolvovala som odstranovanie permanentneho make-upu u Veroniky Kocianovej. tymto chcem odpovedat aj na otazku o odstranovani... rast chlpkov to nenarusi, ide o pocitovo neprijemnejsi zakrok, pretoze som chcela odstranit nieco nepekne...a vedela som, ze musim pretrpiet najskor odstranenie a az potom tetaz noveho obocka, ktore som si tiez dala spravit u veroniky kocianovej a som zatial velmi spokojna. obocie mam 2 mesiace. po kerekcii mi maly kusok nechytil ako mal...ale teda stale som v kontakte s Veronikou a urcite to dokopeme do perfektneho vysledku. s jej doterajsou pracou som zatial spokojna :).

Jiwi40

Žiaľ aj ja sa musím negatívne reagovať na pani Kocianovú, ktorá neznesie vôbec žiadnu kritiku a už vôbec nenesie za nič zodpovednosť, v podstate by sa dalo povedať, že sa považuje za nedotknuteľnú vo všetkých smeroch.
Veď čo už keď jej práca je, ako sama hovorí, "dvesto" percentná a všetko ostatné je len a len vina klientky, ktorá sa určite voči svojmu permanentnému make - upu správala tak, aby jej po ňom nezostalo ani stopy. A keď sa chce s pani Kocianovou spojiť ohľadne reklamácie, tak tá neexistuje...ani reklamácia a ani pani Kocianová.
A v konečnom dôsledku napísať oprávnenú negatívnu recenziu? Tak to už vôbec nie...a existujúca foto dokumentácia klientky po vyhojení PM? Tá predsa nemá žiadnu váhu....
Asi toto je prístup pani Kocianovej.
Myslím, že by bolo oveľa sympatickejšie a hlavne férovejšie, ak by si pani Kocianová priznala chybu. Ale to sa od nej bohužiaľ očakávať nedá...

Tinka2222

Veronika Kocianová, odborníčka s 200% výsledkom, kráľovná a elita, ktorá sa schováva za svojho partnera (asistenta), a keď sa jej snaží dovolať nespokojná zákazníčka, tak nemá záujem komunikovať. Pani Kocianová neznesie žiadnu kritiku! Ked jej dáte negatívnu recenziu na jej fb stránku, tak namiesto toho, aby Vám podala rozumné vysvetlenie, tak to hned vymaže a automaticky Vás zablokuje. Keď sa jej snažíte dovolať, nemáte šancu s ňou hovoriť, lebo to zdvihne jej partner a arogantne Vás odbije vetou, že Veronika nemôže, lebo pracuje a má rodinu! Hlavne ze sa prezentujete tým, ako sa o zákazníčky staráte a voláte im na druhý-tretí deň po tetovaní ako sa majú a ako sa to hojí! No musela som sa zasmiat

ludmila33

Mám veľmi dobrú skúsenosť s permanentným make up-om ktorý som si nechala robiť u pani Veroniky Kocianovej. Odporúčam jej profesionalitu a prístup. Výsledok nad moje očakávanie.