Chlap, ktorý nič nerobí

Príspevok v téme: Chlap, ktorý nič nerobí
ivanečenka

Dobrý deň,
zaujíma ma váš názor na životnú situáciu:
manželský pár, ktorému sa podarí po dvoch rokoch snaženia spraviť dieťa, on zarába menej, preto ju po pol roku poslal do práce a on zostal na rodičovskej. Jeho náplň práce, ktorú si sám zvolil: facebook (pripojený neustále, komunikácia s mamičkami na materskej), fotografovanie malého (vycapovanie na FB), kŕmenie malého (zabezpečil si obedy v škoslkej jedálni, tak nevarí) a to je všetko. Manželka príde domov z náročnej práce, chce sa venovať malému, ale v byte má neporiadok, neupratané hračky, prach, zasvinenú vaňu a pod., neopraté, neožehlené. Nevládze a nestíha a on ju ešte udržiava v tom, že je neschopná matka. Dievča je na pokraji nervového zrútenia. Čo by ste robili na jej mieste?

sijacistroj

hnida si nasla hostitela, taky je zivot...ak to hostitel nestopne, vycicaju ho na smrt. Ale je to jeho problem, on sa nechal cicat dobrovolne.

Maoam

to ano, len tie väcsinou popri tom navaria, operu, umyju kupelnu aj vanu atd.

viem, ze mnohe zeny su vychcane a uzivaju si pohodlny zivot,ale myslim, ze väcsina zien, ktore su doma s malymi detmi, popri starostlivosti o ne este udrziavaju aj domacnost, nakupuju, varia, co tento chlapik akosi nestiha a ked manzelka pride z narocnej prace domov, musi to urobit ona

Milky

Ked vymenite pohlavie - ostane mama s dietatom. A ta je vyvesena na socialnych sietach a podobne - to je situacia tisicok zien a tie neodsudzujete..

kvetinka456

porad jej aby sa porozprávali a ked to inak nepojde tak nech na neho poriadne nahucí a ked ani tak tak nech utece od neho sak to je drama s takym hovedom zit bez servitky pred papulu ... pride iny lepsi od neho :)

karlicka

preč od neho,kýn je čas ! je to PARAZIT , vypije jej všetku krv . Ona musí byť ok , veď má pre koho žiť

ivanečenka

ona mala vždy vcelku problémy so sebavedomím, prešla si anorexiou, on si ju vyberal z dvoch (viac menej s ňou podvádzal jeho bývalú), ešte na svadbe sme jej s kamoškou vraveli, že môžeš ešte vycúvať, tieto problémy som predpovedala, ale rátala som, že si to bude vedieť vyriešiť, že ju on bude akceptovať. Ale vyzerá to tak, že im to nejde skombinovať. Neviem, ako jej mám pomôcť a včera som len skonštatovala, že zlatý môj muž.

doubledog

predpokladam, ze nikto jej toho manzela nenanutil, vybrala si ho sama, sama si s nim urobila dieta, ...

svedci to o jej vlastnej povahe, muz je v tomto pripade nieco ako zrkadlo, ktore jej ukazuje pravdu.
cize nech sa pozrie do svojho vnutra, preco toleruje taketo spravanie.

ivanečenka

ďakujem vám, všetci to vidíme rovnako, okrem nej. Majú 33 rokov, spolužiaci z výšky, ona celý čas zarába viac. Rozvodu sa bojí, že by jej zobral malého, lebo ju všade vykresľuje ako karieristku, ktorá odišla od malého (nie je to pravda, bola som pri tom, keĎ chcela zostať doma a on jej povedal, že on sa už teší, ako nebude musieť chodiť do roboty - je učiteľ). Kamoška sa neskutočne zanedbala, tak idem pracovať na tom, aby sa dala do poriadku, venovala hlavne sama sebe. Len pri jej povahe je to ťažké.

majjlo

Tak treba kamarátke povedať, že je úbohá a dať jej kamarátsku facku nech sa preberie alebo ju polej studenou vodou. Bože... Nepochopím takéto ženy čo nič nevedia a nechcú nič robiť pre seba aby sa mali lepšie a aby dostali to čo si zaslúžia, teda lásku a podobné veci...
Fakt ako už bolo spomenuté ten povaľač je pijavica a neviem čo všetko, radšej ani nebudem menovať.
Ja na tvojom mieste by som sa s ňou vážne ale fakt vážne porozprával, prípadne ju aj trochu skritizoval aby sa spamätala a začala niečo robiť. Trebars jej daj prečítať aj tento článok aspom uvidí, aký na to majú názor ostatný ľudia. Ona je proste ten typ ženy ktorá si nechá srať na hlavu a keď sa naskytuje jednoduché riešenie (rozchod s tým arogantným sebestredným debilkom) tak to nespraví lebo verí, že sa to neviem ako zmení. Ale omyl, takéhoto chudáka už nikto nezmení. Myslím, že keby ju začal týrať tak s tým tiež nič nespravý.
A to čo som napísal o tom rozvode to ruším, nech sa s nim kľudne rozíde, je to chudák, ale to som zistil až keď som si prečítal tvoje komentáre. Som nevedel, že je až tak úbohý.