Moze Struma a zvysene TSH za katastrofalne padanie vlasov?

zuzulko

viete dobre je pisať zo štatu, kde je k dispozícii sortiment aký je a laikovi môžete napísať hocičo slovak rad a lahko naleti. to s tou vašou tinktúrou je tak zaujímavé, že by som najprv chcela vidieť vás ako sa s tým natierate a aké sú vaše vysledky. alternative sa venujem už dlho a na urovni ale vy asi zo skúsenosti viete ako laik rychlo naletí a objedná ved je to z ameriky a potom veci ktoré sú dobré zostávajú bokom, lebo ved to bolo z ameriky a nezabralo, dokonca je plno pripadov, kde sa stav zhoršil a to je voda na mlyn chémii. ako môže pomáhať anorganický jod prosim si vysvetliť dakujem!!!

RNG

Nic na svete nie je 100% len uzitocne, vsetko ma svoje dobre aj zle stranky. Doplky potyravy ale celkove su lekarmi schvalene len vtedy, ked nemaju ziadne skodlive ucinky, tj podobne kriterium, ako pre potraviny a ich bezpecnost/nezavadnost.Pri roznych hormonalnych poruchach je dobre doplnat materialy/polotovary na rozne hormony a prave panensky tekvicovy olej je bohaty na rastlinne steroly, takze by som ho hodnotil v tomto pripade velmi kladne.
Len jodu je v tom Turianicovom oleji lewn podla zastaralych a davno vyvratenych nazorov primalo.
Ked chcete vediet viac o vyskumoch a praxi na jod z lekarskych zdrojov lekarov co sa s tym zaoberali velmi vazne a s hromadou pozitivnych uspechov, mozete sdi vyhladat na uvod cez Google.sk moje rispevky pod rng, jod.
Kto sa o to zaujima este viac, su tam linky na hromadu lekarskej literatury a mena roznych lekarov, priekopnikov v tomto poli.

zuzulko

milá ica, neviem do akej miery ovládate problematiku zdravia ale určite by ste mala vedieť, že ak vznikne problém štitnej žlazy riešenie je nikdy nie jednorázové a závisí od rozsahu a dlžky ochorenia. neviem aký odborný článok hovorí o nevhodnosti omega 6 iste bude lepšie niečo chemické s opačnými energetickými vibráciami oproti bunke aby ju dobre oslabili. neviem aka bola vaša poradačka a v čom radila a ake mala vzdelanie alebo len čakala zazrak na počkanie a ten neprišiel, tak ani olej nebol dobrý. organický jod ktorý obsahuje tekvicový olejprofesora turianicu nemá ako poškodiť a ak si to niekto myslí nech si pokojne dá kopce chemických hormonov a o pár rokov môže špekulovať prečo mu je horšie.

ica

Zatiaľ nikto nenapísal,že sa pomocou toho oleja niekto definitívne vyliečil. Ináč som si prečítala odborné zahraničné články a pri zníženej činnosti š.ž. je vyslovene nevhodný omega 6 a isto viete,že tekvicový olej je naň bohatý a preto chápem jednu poradáčku,že jej uškodil-len toľko.

zuzulko

rada by som zareagovala na karmen 7 a názor jej endokrinologa. lekári často nemajú možnosť alebo nechcu vedieť o alternativnych spôsoboch pomoci a hodia do jedného vreca všetko. organický olej prof, turianicu je prostriedok organického jodu ktorý organizmus využije podla svojej potreby aj preventívne. je neskoro ked je už struma. ináč energeticky podporovať a detoxikovať treba prirodzenými spôsobmi neustále zdravý aj chorý organizmus.

zuzulko

skutočne padanie vlasov je jedna z pričin nespravnej činnosti štitnej žlazy, olej perofesora Turianicu je výnimočná vec ale niekedy len sanm nestačí. poruchu štitnej žlazy podla celostnej /alternativa/ medeciny spôsobuje celkové energetické vyčeropanie organizmu a velké množstvo toxických látok v organizme. ak sa chcete z toho dostať je potrebné radikálne zmeniť životosprávu čo znamená velký zásah do života na základe vlastného rozhodnotia. odmietnuť chemiu, umelé potraviny, znížiť podla možnosti energetický smog v svojom okolí./ telefon, telka a pod, zrkadla v spalni/ pitný režim - pravidelný príjem čistej živej vody s prirody, obmedziť na minimum sladené a farbené nápoje a džusy, pravidelný príjem hodnotnej stravy s prirodných zdrojov, žiadne umelá maslá a pod. pravidelné vyprázdňovanie aby sa škodlivé odpadove látky znova nevstrebávali. dostatok pohybu a denne nejaký čas pohyb na slnku bez brili, šiltov a pod aby svetlo malo možnosť vniknúť do organizmu cez oči. to je len malý zlomok možnosti regeneracie a pomoci môžete si pozrieť na strankach Biela pyramida rozhodnutie je na vas.

antonia

Evelinka ahojky,mne oblicky pozerali,vsetko v poriadku,predvcerom som ti zacala uzivat olej a sa citim lepsie,myslim co sa tej unavy tyka,lebo ja som nevladala nic,len som prezivala,nasi boli z toho nestastni.a vlasy...no poviem ti mam ich hrozne...padaju sialene ,ale verim ...musim,ze olej mi trosku pomoze...vcera som bola dat podstrihnut dceru v kadernictve a vypadla mi aj slza,ked som videla tie kocky s tymi prekrasnymi vlasmi,,,ze kde su tie moje,,,a hlavne ma trapi ten kruh vlasov ktory mi vypadol...este sa to da zakryt,ale .....no neviem...kazdy den sa modlim,aby vlasy zacali rast...drzim nam palceky aby sa nam polepsilo ...som rada ze si sa ozvala,pozdravujem ta...a vlasky nech rastu ako dive...ozvi sa skoro...papa