Najlepší "plastikár nosov" ?

Príspevok v téme: Najlepší "plastikár nosov" ?
Bird26

Hľadám najlepšieho plastického chirurga , ktorý robí nosy .. Prosím poraďte či už z vlastnej skúsenosti alebo čo ste počuli. Povedzte mi , ktorý chirurg je najelpší , robí pekné malé prirodzene nošteky ? Alebo mi mozete povedať , ku ktorému by som určite nemala chodiť ... Mám 17r... Ďakujem .. :-*

aaaaaaaaa2

Bird:

Tak na vychode je dobra dr. Hudakova, robi v Ke, u tej som bola ja :). Spokojnost nenormalna :P

A v Poprade robi dr. Potocka, skus si nieco o nich pohladat :)

evellina

Bird 26...ahooj,ja mam kamosku z Hrabkova a ta si dala operovat nos v Presove u plast.chirurga Waldmana.Nos jej spravil naozaj pekny,je spokojna,ale ona osobne mi vravela,ze po operacii,ako jej to tam vsetko musel dlatom obsekavat,tak jej ostali okolo celeho nosa popraskane cervene cievky,ktore uz jej nikdy nezmizli.Musi si ich prekryvat make-upom.Ja som jej ti cievky nevidela,lebo stale ju vidim s make-upom,ale ona mi povedala,ze to bola dan ktoru zaplatila za novy nos.Tak skus si zistit,ci je to po kazdej OP nosa takto,alebo nie....drzim ti prsty pa

Katka333

To maš jedno, každemu sa nejeden raz stalo že dodrbal nos a potom sa tvaril že je všetko v poriadku. Kamoške robil nos vraj odbornik, jej znamej spravil nadherny a prirodzeny nos a jej ho spravil tak akoby bola po zlomenine a hrozne nesumerny a krivy, musela isť znova inam a znova platiť.