bolava zila ? na penise

Príspevok v téme: bolava zila ? na penise
23rocny

je to asi tyzden co ma trapi nieco ako zilka lenze je to tensie rovne a stale tvrde, tiahne sa od "poaciatku" az skoro po zalud, len po vrchnej strane mierne v pravo, dokazem si ju nahmatat uz aj v "pokojnom" stave a ked mam erekciu boli vazne dost, trosku vycnieva pod kozkou, dokazem ju dokonca uchytit a miesrne s nou pod tou kozkou pohybovat, je to nechutne, mam z toho blby pocit. Navyse pri erekcii je navreta odost viac hlavne pri "kmeni" hore, tvrda ako kamen, akoby cela vaha penisu spocivala prave na nej a to boli vazne poriadne a ta bolest ide mierne az do vnutra brucha, citim, ze aj tam este ta "zila" pokracuje... Nieje to normalna zila, asi to ani zila nije ale neviem ako to mam pomenovat... Je to akoby zapalene cosi... Co s tym ale? prejde to? alebo mam ist za urologom? Po tej prvej navsteve co ma "tam" chytal ho uz nechcem vidiet. Vlastne preco robia urologov chlapi? Nepozna niekto daku urologicku v BA ? Aspon by som ten moj problem lahko demostroval pri nej, kdez to erekciu pri urologovi si neviem predstavit :D Nie vazne ma to stve, som tyzden bez sexu babam uz na tom cosi nesedi a ja sa bojim si daku pozvat ked od bolesti mi to dlho asi nevydrzi.. uz rucna praca je bolestiva a to s nim zaobchadzam "v rukavickach" opatrne :-/

Maros75

Mas 23 rokov a pytas sa tu??
Kamo......bud ho suchas nespravnym sposobom,alebo mas problem.Nechaj ho v klude,zameraj sa na nieco uzitocnejsie na par dni a uvidis ci sa to vyriesi samo.