Zaspavanie, amnezia ?

Príspevok v téme: Zaspavanie, amnezia ?
Carellova

Ahojte,
mam 17 a mam problem so zaspavanim.
Zacalo sa to asi pred dvoma rokmi.
Zacala som zaspavat na hodinach. Teraz je to tak ze: rano mam problem zobudit sa, ked sa ako tak preberem, takmer zaspim v autobuse a ked pridem do skoly, vtedy sa to zacne. Na prvej hodine niesom schopna udrzat oci otvorene. Vzdy zaspim. Ucitelia sa na to hnevaju ale ja to neviem nijak ovladat. Ani kava mi nepomaha, ani caje. A nieje to ani preto, ze by ma skola nudila. Skolu mam velmi rada.
Pri hoci akom pohybe sa hned zadycham. Je to otravne, proste nevladzem. Vikend cely prespim a aj tak som unavena. Spavam v noci normalne nejakych 7 hodin.
Neviete co to je? Nieje to amnezia?

Dakujem za vase odpovede

Carellova

parson, myslela som ANEMIU ...

ja jem ale uplne normalne.....

dakujem vam za odpovede, uvidimco s tym

dnes som musela odist zo skoly skor a najprv som skoro zaspala v autobuse a potom doma som spala.... a spala by som este este ..... to nema konca

Najhorsie je ze moja mamina si mysli ze prehanam a vravi ze kazdy je unaveny len to vie vydrzat .... ale ja si nemyslim ze su ludia unaveny tak ako ja.... NON STOP..... alebo ze ked chodim neskoro spat.. lenze ja chodim spat okolo 10 aj to uz sa premaham aby som vydrzala

Kazde rano sa trasem, kde zase zaspim....

A na telesnej vychove to je na porazenie.... iba pri par uderoch do lopty vo voljebale sa mi toci hlava, som zadychana, stipe ma hrdlo..... na to mi rodicia hovoria ze nemam kondicku.... lenze cely zivot sok sportovala... neskor som sice prestala ale aj tak, nikto nema take problemy ako ja tam......

Maoam

chod k neurologovi a nechaj sa urcite vysetrit

P.S. kedysi si bola stale na dietach, mozno mas aj celkovo dlhodoby nedostatok zivin a energie, treba mysliet aj na to

litre

amnezia je strata pamate.
chod doktorovi a povedz mu co si sem napisala. ked to nie si schopna povedat, tak si to vytlac a daj mu to precitat.

ps kavu by si mala prestat pit