agorafobia, sociálna fobia, panika a pocit úzkosti

Príspevok v téme: agorafobia, sociálna fobia, panika a pocit úzkosti
fobia

toto všetko sú moje krásne prejavy. pár rokov som mala pokoj, ale za posledný týždeň som musela už 2x odísť z práce čo ma to tam "kleplo" mala som pocit, že tam zomriem, že mi nikto nepomôže...nikdy som nemala problém ísť k psychiatrovi, stále som to odkladala, že si sama poradím, veď som vyštudovaný psycholog. žiaľ na mňňa to nefunguje....víkend vydržím, ale v pondelok utekám k psychiatrovi. som v koncoch, potrebujem medikamentoznu liečbu...chcem konečne prestať mať strach z vecí okolo, z ľudí, z prázdnej cesty, z plného obchodu....chcem sa cítim dobre....zažili ste to niekto? liečite sa? prosím potrebujem nejaké pozitívne názory...ďakujem

potockova

Mne to začalo keď som mala 22, a som v tom už tri roky, AD som odmietala, ale keď sa na to pozriem spätne asi som mala začať už dávno, teda AD som brala ale vždy po pár mesiacoch vysadila.. A minulý týždeň som sa položila úplne, nie som schopná už ani do roboty chodiť..

fobia

ahoj, ďakujem....mňa to 1x chytilo na vysokej škole, asi v 23 rokoch, mala som problém cestovať vlakom ked bol plný, bála som sa, že ma to tam chytí, že zomiera a budú na mňa kukať že mi bebe....tento týždeň ma to raz chytilo na porade, že sa mi točila hlava, ostalo zle, začala som upadať a cítila som sa že odkvacnem, dnes zase....bojím sa tento týždeň šoférovať, že ma to šlahne dakde po ceste...nikto tam nebude, potrebujem mať blízku osobu pri sebe, držať za ruku atd....drbne ma!

potockova

Ahoj, som na tom podobne, tento týždeň sa všetko tak vyhrotilo, že som musela k pszchiatrovi, po´d sem, tu je o tom téma www.zdravie.sk