Kiahne

simka111

Dik za komentáre a podporu, ale už je to tu... a poviem vám..nikdy v živote som sa necítila horšie..viac tu ani nevládzem napísať...

sashasss

Teraz uz musis len cakat ci sa ti to objavi alebo nie no. Nenarobis nic, jedine, ze by si sa odstahovala na nejaky cas niekam ale myslim, ze uz na to je neskoro

silvusiq

Ak žijete v jednej domácnosti tak bohužiaľ veľká pravdepodobnosť, že ich dostaneš. Kiahne majú inkubačnú dobu dva týždeň, takže môžeš byť v pohode až kým jemu neskončia a až potom sa môžu objaviť

swistica

Simka - da sa ockovat, no v tvojom pripade je uz neskoro, kedze si bola v kontakte s nakazenym. Uvidis ci ich dostanes. Nemusi kazdy. Kazdopadne lepsie teraz, ako ked budes tehotna.

zdravienko175

nemusi ich dostat kazdy, moja babka ich nemala a to sa starala o moju sestru ked ich ako dieta mala. niekto ma proste silnejsiu imunitu. nemysli na to

EV365

Každý dostane kiahne. Čím skôr tým lepšie. Potom už máte doživotnú imunitu. Treba niečo proti svrbeniu, aby ste si to nerozškriabali.

simka111

Môj 23 rocny brat ma pravdepodobne kiahne..sam nevie, kde to chytil..byvame spolu v jednom byte a to ma desi...naozaj je šanca, že sa nakazim aj ja až tala velka ako sa všade piše??? Neda sa tomu nejako zabraniť?? Viem, že pôsobim ako hysterka, ale ta predstava ma niči...Ešte som ich nemala...mam 26 rokov... bojim sa toho, ako by som to zvládla..vdaka