Lexaurin

Príspevok v téme: Lexaurin
xirenka

Ahojte,chcela by som sa vas opytat na nazor tohto lieku.Mam depresiu,brala som doteraz oxazepan na uzkost rano a poobede paretin.Pred vcerom som bola na kontrole u psychiatricky a ta mi oxazepan vysadila a dala mi miesto toho ze mam vyskusat lexaurin.Beriem polku rano ale citim sa dost mizerne,dost ma boli hlava a je mi cely den na vracanie.Toto som predtym nemala tak sa chcem poradit ci mal niekdo podobny problem alebo take nieco

MartinM

Ahojte moj probem zacal cca 3 mesiace dozadu,všetko zacalo so spankom a zlymy myslienkamy nespal som tyzden tak som to riesil alkoholom zeproste vypnem a zaspim ale ten mi nepomohol len som nato dopaltil ze my vyskocil starsne vysoky tlak ze om musel volat rzp..po sprave od rzp som siel sa svojim doktorom ten mi predipsal tabletky adorma ale tie tiez nezaberali na spanok ako keby som ich ani nebral ..siel som na jeho odporucenie k psychyatrovi a ten to videl hned v alkohole predpisal mi campral v davkach 2-2-2 oxazepam 1-1-2 so zaciatku to bolo dobre ale po dvoch tyzdnopch som siel kpsychyatrovi a som sa mu stazoval ze ten sapnok je slabsi dopisal mi ktomu tabletky triticol s riadenym uvolnovanim a zniszil davku oxazepamu na 1/2-1/2-2 capmral po jednej na rano obed vecer a plus tritticol 1/3 pred spanim ked nezaspim tak zobrat dalsiu tretinu mal som ho navstivit az po piatich tyzdnoch.dva tyzdne nato som siel do presova ani som tam nedosiel v lipanoch som si musel volat zachranku busenie srdca bledy proste zle trpnutie ruk noh dosla zas rzp.. dali mi aupirin trosku to preslo som siel naspet domov so spravoou siel som zas k doktorovi ukazal mu spravu miesto tritticolu mi vimenil mirzaten co pomohlo na spanok ...davky zostali tak ale ked to anmna prislo zas len ovela intezivnejsie ten tlkot srdca busenie fakt ze na infarkt som siel so spravouu zanim zas tak mi vymenil oxazepam za lexaurin v davkach 1/2-1/2-1 plus na noc jedenu tabletku mirzatenu.. campral som vysadil uplne lebo to nieje v alkohole ani nebolo neviem si rady ...proste cchem povedat ci som bral tie lieky alebo to iste v inych davkach dva tyzdne fajn a naraz kolaps za 3 meiace 4-krat rzp ... tak som zvedavi ako to dopadne stym lexaurinom ...keby niekto vedel poradit dajte prosim vediet ci je to uzkost alebo depresie alebo je to neco ine napiste mi prosim vas na mail 11matkox11@azet.sk alebo volajte na moje cislo 0904 211 310 martin Dakujem

FRAAKY

zabiják života

Dobrý den,
náhodou jsem sem zabloudil a chtěl bych se Vám svěřit se zkušeností s Lexaurinem.

Ještě v roce 2008 jsem měl šťastné manželství, dvě krásné děti, spoustu plánů do života, za sebou spoustu práce a investic do opravy domu a těšil jsem se, že konečně si budu s rodinnou užívat života. Přišel však blesk z čistého nebe v podobě vážné nemoci s nepříliš optimistickou diagnózou. Dá se říci, že mé psychycké problémy nastartoval lékař v Olomoucké fakultní nemocnici na první chirurgické klinice, který mi po vyšetření velmi necitelným způsobem zdělil diagnózu nemoci.
Celý svět se mi zhroutil a já upadl do těžkých depresí.
Nastal kolotoč, psychyatrie, dvě nepovedené operace, psychyatrie, kontroly u již jiných lékařů a na jiných pracovištích (Neratovice, Praha, Olomouc, Ostrava Vítkovice). Toto trvalo bez mála čtyři roky a po celou dobu jsem byl každodenně pod vlivem!LEXAU­RINU!. V roce 2012 došlo v mém životě k naproté katastrofě rozpadlo se mi manželství, opustil mne člověk, kterého jsem bezmezně miloval a nedokázal jsem si svůj život bez něj představit. Zlomilo mne to natolik, že jsem se předávkoval lexaurinem a pokusil jsem se o sebevraždu. Neviděl jsem totiž v té době jiné řešení byl to naprostý životní krach důvody byli zřejmé NEMOC - ROZPAD RODINY - AUTO NA DLUH, které jsem narychlo koupil kvůli ženě (aby neodešla) a dětem a ještě týž den rozbil, pod vlivem Lexaurinu a vzniklé neutěšené situaci. Nic už se mi nepodařilo zachránit na našem vztahu se ženou vše bylo ještě horší než jsem doufal.
Lexaurin jsem dnem co mne žena opustila přestal užívat. Začal nový boj o život v normálu, znovu psychyatrie, psychologové, vyrovnáni se s osudem.
Dnes máme děti ve střídavé péči, auto jsem už dávno nechal opravit a dluhy jsem díky maximálnímu pracovnímu tempu do roku a půl splatil. Ohrožení života z nemoci již nepociťuji žiji s vědomím, že až to příjde budu připraven. Zatím to však přijít nesmí mé děti mne ještě potřebují. Miluji je jsou to moje srdíčka.
Závěrem můžu říci jedinné:
ZÁVISLOST NA LEXAURINU ZABÍJÍ ŽIVOT!
Kdo tuto zkušenost nemá nepochopí, já se však dokáži vcítit do smutného konce Ivety Bartošové. Je to výsledek závislosti, kdy některé léky dokáží duši člověka naprosto zdeformovat a zničit, až do fyzického konce jedince. S pozdravem Fraky

RNG

Audi, ja nie len "semtam nieco precitam" ale odoberam kopu roznycyh periodik od znamych alternativnych lekarov uz vyse 20 rokov a ziadne doplnky v poslednych vyse 4 rokov nepredavam nikde, lebo svojwe obchody na Slovensku som uz davnio zavrel, a to najma pre privelke financne straty a rozne ine personalne a byrokraticke problemy, tiez nedostatok casu.
Takze opakovane obvinovanie, ze s toho nejak mam zisk
je ociernovanie, cista loz.
Z obchodov na Slovensku som mal velmi velke straty, lebo som sa snazil udrzat nizke ceny, zlomok ostatnych.
A toto pisanie mi kradne velmi vzacny cas, ktory by som mohol pouzit na seba, vo svojom podniku v USA, ktory nema s doplnkami nic spolocne, alebo na rodinu, ktoru takto casto odsvindlujem. Robim to len kvoli tomu, ze mam lutost nad ludmi,krajanmi, Slovakmi, ktorym ich lekari nevedia pomoct aj napriek snahe, a predsa su lekari na svete,inde, co im pomoct casto vedia. A rady tych lekarov sem pisem a sam sa nimi osobne riadim, tiez moja rodina a siroky okruh znamych, aspon ciastocne.

audi

Dotyčný RNG naozaj zrejme píše o niečom,čo nezažil,ma len občas niekde prečitane a skor sam niekomu predava bylinky,,,ak by ako ostatní píu zažil stav ťažkej uzkosti,alebo hlboku depresiu,taketo nezmyselne výroky bysi nedovolil prezentovať....

dennis

Na boľavú dušu nepomáhajú žiadne tabletky, ani benzodiazepíny, na tých sa staneš akurát závislá a ochromia tvoju myseľ. Zbav sa tých liekov a začni riešiť tvoj problém komplexnejšie. Za tvojou depresiou sa schováva niečo, čo v sebe dusíš, môžu to byť potlačené emócie, môže to byť problém vo vzťahu, môže to byť proste neakceptovanie aktuálneho stavu, čokoľvek. Viac ako psychiater ti pomôže klinický psychológ, hypnoterapeut, v pochopenie samu seba ti pomôže aj akupunktúra (odskúšané na vlastnej koži, viem o čom hovorím).

lexxuss

ad lexaurin

ahojte, chcem sa s vami podelit o moju skusenost;)
.. nikdy v zivote som ziadne AD neuzil, nebral az teraz mi zomrel velmi blizky clovek, tak som si chcel ulahcit a vyhnut sa sialene smutnym emociam a uzil som ho v davke 3 tbl denne, len pocas pohrebu, ale nepocitil som ziadnu ulavu, zlepsenie, resp. aspon minimalne citove ochladenire;/..proste nic

bol som sklamany, ocakaval som od toho viac;), nabuduce ho viem, ze skusat uz nebudem8)

RNG

Caje s neznamym a casto velmi nizkym obsahom ucinnych latok nie su riesenie pre seriozne problemy. Ale silne koncentraty z nich, kde su spravne dostatocne davky ucinnych latok pomahaju casto lepsie, nez predpisove lieky. Preto sa na ne cast lekarov obracia, kedze maju s nimi lepsie vysledky. Ale je to od nich dost odvaha, kedze system tresta nemilostrdne kazdeho, co sa odvazi robit nieco ine, nez system diktuje.
A to, ze s tym maju lepsie vysledky ich pred systemom nijak neospravedlnuje.