Lexaurin

Príspevok v téme: Lexaurin
xirenka

Ahojte,chcela by som sa vas opytat na nazor tohto lieku.Mam depresiu,brala som doteraz oxazepan na uzkost rano a poobede paretin.Pred vcerom som bola na kontrole u psychiatricky a ta mi oxazepan vysadila a dala mi miesto toho ze mam vyskusat lexaurin.Beriem polku rano ale citim sa dost mizerne,dost ma boli hlava a je mi cely den na vracanie.Toto som predtym nemala tak sa chcem poradit ci mal niekdo podobny problem alebo take nieco

madala

Faith Healer, ver tomu, ze sa nemienim nechat zabit chorobou len kvoli tomu, aby som vyskusala lubovnik, nech je akokolvek cisteny ci standardizovany... Ani diabetik na inzuline nevysadi inzulin, aby vyskusal rastliny...

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

luciano

RNG, ja si vážim tvoje vedomosti a tvoje rady, ale musím povedať, že Madala má pravdu. Ja tak isto trpím ťažkou klinickou depresiou a AD mi doslova zachránili život. Skúšal som aj Ľubovník, ale bol absolútne bez účinku. Máš pravdu, že ak sa AD vysadia, môže dôjsť ku syndrómu z vysadenia. Ale otázka je, prečo AD vôbec vysadzovať? Depresia je choroba na celý život a AD sa preto užívajú až do konca života

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

madala

Mily RNG, ja mam sice psychicke problemy, ale ak si si nevsimol, v tejto teme ide o to. Dalej nie som ani dievca, ani nevychovane decko uz niekolko desatroci, mam po 40ke. A tvoj posledny prispevok jasne dokazuje, ze o vaznych psychickych poruchach nemas ani sajnu a este sa dokonca urazas, co je absolutne detinske a smiesne. Co sa tyka lubovnika, tak SSRI je mne uplne nanic, som non-responder. U mna antidepresivne posobi vylucne venlafaxin a tricyklika, vsetko ostatne je neucinne. Mala som tak tazku depresiu, ze som sa nehybala, mocila pod seba, nepila, nejedla a bola presvedcena o tom, ze som diabol. Ty si naozaj myslis, ze toto sa da zvladnut nejakym hypericinom? Figu borovu, moj mily. Ty si urcite este nevidel ziadneho psychotickeho pacienta v akutnom stave a napriek tomu sa odvazujes tu sudit a urazat sa?
Okrem toho, pises, ze ma lutujes. Nemusis, lutost nepotrebujem, ta mi nepomoze. Ja potrebujem podporu na to, aby som vyhrala boj o zivot. Pretoze moja psychoticka tazka depresivna porucha rezistentna na mnoho liecebnych postupov ma moze zabit.
Takze ti dakujem velmi pekne a ked nabuduce budes radit v teme, do ktorej ta nikto nevolal, zisti si aspon zakladne informacie o chorobe, ktoru chces liecit.