Lexaurin

Príspevok v téme: Lexaurin
xirenka

Ahojte,chcela by som sa vas opytat na nazor tohto lieku.Mam depresiu,brala som doteraz oxazepan na uzkost rano a poobede paretin.Pred vcerom som bola na kontrole u psychiatricky a ta mi oxazepan vysadila a dala mi miesto toho ze mam vyskusat lexaurin.Beriem polku rano ale citim sa dost mizerne,dost ma boli hlava a je mi cely den na vracanie.Toto som predtym nemala tak sa chcem poradit ci mal niekdo podobny problem alebo take nieco

RNG

Dievca, podla vyjadrovania sa mas naozaj vazne dusevne problemy. Lutujem ta.
Ale aj ini mali vazne dusevne problemy, nie si na svete sama, a rozni lekari to riesili uspesne inymi , prirodnymi prostriedkami. V Nemecku sa napr este stale predpisuju vytazky z lubovnika ako prava a velmi ucinna AD latka, s vybornym SSRI ucinkom, , dokonca lepsim, nez predpisove lieky. Samozrejme davka musi obsahovat spravne mnozstvo ucinnych latok, co je 3 mg hypericinu a 30 mg hyperforinu. Cajickami z lubovnika to rozhodne nevyriesis.
Muz moja zena mava obcas depresie a vyborne to riesi obcasnymi davckami extraktov z lubovnika. Najma ked je v strese, lebo serotonin v mozgu sa spotrebuva v stresoch podstatne viac a samozrejme pri poklese hladiny dojde k depresiam.
Ale uz sem nebudem pisat, lebo som rozhodne nie ochotny sa hadat s nejakymi nevychovanymi deckami, ktore nemaju ani trochu slusnosti a zadakovali za moj cas, aj ked sa rozhodli nepouzit rady mojich lekarov.
Good Bye, a nicte si dalej zdravie chemikaliami, ked sa vam tak lubi.
Ved jedenkrat sa budete tlct po hlave, ked pravda o tych chemikaliach a potlacanych prirodnych latkach/liecivach vide na javo a lekari ich prestanu pouzivat.

madala

Je absolutne nasa vec, cim sa liecime, tak nam do toho nehovor. Viem, co som zazila a viem, co zazivam teraz s AD. A toho sa drzim. Na tvoje zeliny a drahe placeba rozneho druhu naozaj nemam chut, ani zaujem to citat. Pokusaj sa spasit ludi lubovnikom inde, nie tu, kde su ludia, ktori na rozdiel od teba, na VLASTNEJ KOZI skusili, co je hlboka depresia a co im proti nej pomaha. Takze zbohom.

madala

RNG, netusim, kto si a preco si sa nasackoval do tejto temy, ale radsej si zaloz svoju, dobre? Ked to nepises pre nas v tejto teme, tak pre koho? Svoje mindraky si, prosim, ries v inej teme, alebo na inej stranke. Kapisto?

inga2

a ja suhlasim tiež s madalou,
myslim,že taketo niečo napiše,len človek,ktory nikdy nezažil čo je to ťažka depresia alebo ine psychicke poruchy.......

madala

Uzivam AD 14 rokov a budem ich uzivat do konca zivota. Bez AD by som bola davno mrtva, mam endogennu tazku depresiu. Viem porovnat moj "zivot" pred AD a moj zivot s AD a je to iny level. Pri endogennych depresiach su AD zivot zachranujuce lieky a moze mi hocikto rozpravat o NU (ktore nemam absolutne ziadne), alebo o zazracnych prirodnych doplnkoch, viem svoje.

RNG

Luciano, ked si viac precitas okolo roznych AD, zistis ze mnohe su po case navykove a maju dost dlhe drogarske zavislosti a reakci po nahlom prestani bratia. Pozri si o tom viac napr na popularnej pod "Withdrawal symptoms"
en.wikipedia.org
Tam aj jasne pisu, ako malo ludom vlastne pomozu, percentualne, a to su fakty uz z roku 2002, tj nic noveho pod slnkom, len lekari to zatvrdile popieraju.A nadalej ich masove predpisuju.

luciano

Xirenka, tvoje problémy pramenia z toho, že si vysadila oxazepan a máš abstinenčné príznaky. Tie nedokáže prekryť ani lexaurin, zrejme preto, že je v malej dávke. Užívať BZD je však cesta do pekla. Najlepšie by bolo, keby si vysadila aj ten lexaurin a prešla na antidepresíva.