Lexaurin

Príspevok v téme: Lexaurin
xirenka

Ahojte,chcela by som sa vas opytat na nazor tohto lieku.Mam depresiu,brala som doteraz oxazepan na uzkost rano a poobede paretin.Pred vcerom som bola na kontrole u psychiatricky a ta mi oxazepan vysadila a dala mi miesto toho ze mam vyskusat lexaurin.Beriem polku rano ale citim sa dost mizerne,dost ma boli hlava a je mi cely den na vracanie.Toto som predtym nemala tak sa chcem poradit ci mal niekdo podobny problem alebo take nieco

luciano

RNG, antidepresíva sú úplne niečo iné, ako benzodiazepíny. BZD nie sú na depresiu, ale sú prioritne určené proti úzkosti. Sú vysoko návykové. Naproti tomu AD sú prioritne určené proti depresií a nie sú návykové.

RNG

Vsetky chemicke lieky proti depresiam maju hromady skodlivych postrannych ucinkov a casto navykovost. preto nie su naozajstnym riesenim.
Na stastie priroda poskytuje hromady protidepresnych latok, kde ucinne zlozky v dostatocnych davkach su rovnako , ba dokonca aj lepsie ucinne, ako sucasne antidepresivne lieky, ale bez skodlivych nasledkov alebo navykovosti. Naviac su predavane volne(neskodne...) ako potravinove doplnky.

tibbi88

Ja som istú dobu užíval Lexaurin, mne celkom pomáhal, cítil som úľavu...vlastne cítil som prakticky rovnako ako po xanaxe. až na to, že aj lexaurin je veľmi návykový, takže z dlhodobého hľadiska nič nerieši.

43

lexaurin som užival aj ja do teraz ,ale nemala som z neho žiadne nežiaduce učinky,skor naopak,ukludnoval ma ,ale potom už ma moc uspaval cez den,tak mi ho doktor vysadil a teraz mi dal len na noc xanax.
skor si myslim,že to maš z toho, že si vysadila to ,načo si bola zvyknuta,kolko si ho uživala ten oxazepan?