Váš úprimný názor na môj problém

Príspevok v téme: Váš úprimný názor na môj problém
neveriiiiim

Čaute. Chcem len vedieť, či som fakt ja precitlivelá alebo už čo.. S priatelom môžeme by spolu len cez víkendy, bývame od seba daleko. Tento víkend sme mali byť spolu v dome mojej sestry, ktorý strážim. Poobede mi priatel zahlásil, že nepríde, lebo chce kukať hokej v krčme (zajtra). Tak teraz som ja mimo, ked ma to štve? nakolko sme mali ten hokej pozerať spolu a on sa na mna na poslednu chvílu vysral a teraz tu budem celý víkend sama a on mi na to povie, že to nechápem, lebo som žena...

neveriiiiim

Leela333 - no ved už sme to prebrali. Aj som mu hovorila, že ked mi povie, že chce ist niekam len s chalanami, tak nemám problém, ale nie ma takto zrušiť dve hodiny pred príchodom atď.. Vtedy si človek aj ťažko spraví náhradný plán, lebo všetci už niekde sú atď. A ja som bola celý víkend u segry, takže tam som nikoho ani nepoznala... Nevadí, pochopil to. Sere ho to, ale zatial sa ešte tvárim, že som neodpustila, aj ked už na to kašlem. Trošku si ho musím vychutnať :)

0vecka - si zabil :DDDDDDDDDDDDDDDD

0vecka

2 bingham mna tie chujoviny nezaujmaju ...

inak vcera som si siel nieco nakupit idem na biku a mi zablokoval cestu nadrbany vozickar s dresom bayernu :-D normalne ma nechcel pustit tak som ho musel odtlacit do krikov ... :-D

0vecka

ja som chlap nemam rad pozeranie sportov ale toto uplne chapem najme ked sa jedna o zlato...

ja osm mal fcera opacny problem babenka chcela ist pozerat bayern proti nevim komu a aj tak by som tam sedel s partou nadrbanych nemcov a ked som odmietol ze nech ide sama tak sa nasrala... :-D

Leela333

GoFruit:
,,...tak ho varuj že ešte raz a nestretnete sa ani ten ďalší alebo nebude sex alebo ja neviem...vždy to musí byť niečo na čom jemu záleží. A nesmieš povoliť ináč ťa nebude rešpektovať."

Tieto praktiky. Prídu mi nenormálne, ale tak to závisí aj od povahy chlapa, pravda, či sa nechá takto vydierať.

Zrušiť niečo na poslednú chvíľu nie je v poriadku, ale radšej by si sa s ním mala porozprávať. Povedať mu, že keď chce ísť niekam s kamarátmi, nevadí ti to, ale nech si na vtedy neplánuje niečo s tebou.

Mimochodom, tiež som ten zápas pozerala sama a užila som si to. Cítila si sa mizerne len preto, lebo si v sebe živila tú zlosť na priateľa a načo ti to bolo dobré? On sa zabával, ty si ofučaná sedela doma. Treba to hodiť za hlavu, nekaziť si deň tým, že ťa naštval a keď sa bude dať, porozprávať sa s ním.

GoFruit

Leela333 aké praktiky? Či by som tolerovala aby má chlap na poslednú chvíľu nechal často v stichu, keď môžeme byť spolu len 4 víkendy v mesiaci? (Ak som dobre pochopila neveriiim)...písala som len že ak to tolerujes tak sa nečuduj že tí to spraví partner znova a znovu. To isté s klamstvom, neverou...buď tolerujes alebo nie. O tychto hraniciach som písala...nevidím na tom nič strašné...a áno ja netolerujem ani jedno z toho. To budem radšej sama ako s chlapom čo si zo mňa robi dobrý deň. A som vydatá a sme spolu 11ty rok.

neveriiiiim

Viem, tak práve preto mi nepíš, že by sa pri mne v šenku nemohol uvolniť alebo by sa museli chalani "ovládať" alebo by ma musel kontrolovať, či sa nenudím. Bludy...