Váš úprimný názor na môj problém

Príspevok v téme: Váš úprimný názor na môj problém
neveriiiiim

Čaute. Chcem len vedieť, či som fakt ja precitlivelá alebo už čo.. S priatelom môžeme by spolu len cez víkendy, bývame od seba daleko. Tento víkend sme mali byť spolu v dome mojej sestry, ktorý strážim. Poobede mi priatel zahlásil, že nepríde, lebo chce kukať hokej v krčme (zajtra). Tak teraz som ja mimo, ked ma to štve? nakolko sme mali ten hokej pozerať spolu a on sa na mna na poslednu chvílu vysral a teraz tu budem celý víkend sama a on mi na to povie, že to nechápem, lebo som žena...

neveriiiiim

Každopádne neviem, jak to vyriešim, nakoľko nejde prvý krát o takúto situáciu. Nasratá som, nekomunikujem, ale viem, že toto riešenie nie je. Ale ani debata nie, lebo takých rozhovorov už bolo... To je proste asi len hrach do steny. A hej, vyhrali sme. Ani neviete, ako mi bolo, keď sa všetci spolu niekde radovali a ja som tu bola sama zavreta medzi štyrmi stenami....Chvala bohu, že dnes idem domov a dnešný zápas uvidím s kamošmi.

neveriiiiim

george303 - je vidieť, s akými babami sa stýkaš . ja nejsom fiflena z polusu, ktorá sa urazí na každú hovadinu. od malička chodím len s chalanmi von a prevažne len do krčmi, ked už to takto musím napísať, takže v TOMTO nebol absolutne problem. predo mnou si chlapi servítku pred hubu dávať nemusia a vedia to. velakrát som horšia jak oni... A keby prišiel, ideme taktiež von do krčmi na platno pozerať ten hokej. nenutila by som ho byť so mnou doma pred telkou pre boha. preto som nasrata

Leela333

Z toho, čo si napísal george303 som sa normálne nad sebou zamyslela :-D
A nie som ironická :-D Vlastne máš pravdu (akurát tie svine si si mohol odpustiť :-D) a mala by som byť k tomuto tolerantnejšia. Síce sa snažím byť, ale niekedy mi to proste nevyjde.

A teba, GoFruit, nechápem. Nie je nič krajšie ako tá družná atmosféra pri takýchto podujatiach, kedy sú všetci z jedného národu k sebe priateľskí na rozdiel od bežných dní. Ale to je tvoj názor, neberiem ti ho.
Inak tie tvoje praktiky ti fungujú? Lebo mám taký pocit, že od takej ženy, čo by sa ich držala, by všetci normálni chlapi utekali s nohami na pleciach. Ja by som tiež, ak by mi toto robil chlap.

veronicka2

mna by to tiez mrzelo ale povedala by som si ze ked to nerobi casto tak preco to raz za cas netolerovat. je to hokej a este sme sa dostali do levelu kedy uz ide o medaily. je to velka udalost pre fanusikov. nestava sa to casto tak to prezi a nehadajte sa zbytocne potom mu len objasni ze ta to vzalo ale prezila si to lebo ho mas rada a vies ze hokej je pre chlapov dolezita vec tak si rada ze sa zabavil. nereis to zbytocne jeden vikend ta nezabije. ja som s priatelom 500 km od seba vidime sa raz za mesiac a ked ma nieco tak to tiez chapem ( jasne ze sa nastvem ako spravna zena ale chapem to)

bakeron

Daj mu volnosť pre chlapa je ten zápas dôležitý a len tam bude cítiť tú správnu atmosféru na gauči s kočkou je to nuda. Moj tiež odišiel preč a ja to beriem v pohode lebo mu chcem dopriať nech sa zrelaxuje. Vydrž on ti to potom vynahradí.

george303

GoFruit
Tak to je samozrejmosť že ak niekto bez adekvatneho vysvetlenia rusi stretnutia tak take veci sa urcite nemaju tolerovat ...
A ty mislis ze mna ten hokej zaujima ??
V krcmach sa premieta takym sposobom ze vecsinou ani nevidim kde je puk ale tam ide o ten osobny suboj dnesny proti cechom a o tu atmosferu :DD