Váš úprimný názor na môj problém

Príspevok v téme: Váš úprimný názor na môj problém
neveriiiiim

Čaute. Chcem len vedieť, či som fakt ja precitlivelá alebo už čo.. S priatelom môžeme by spolu len cez víkendy, bývame od seba daleko. Tento víkend sme mali byť spolu v dome mojej sestry, ktorý strážim. Poobede mi priatel zahlásil, že nepríde, lebo chce kukať hokej v krčme (zajtra). Tak teraz som ja mimo, ked ma to štve? nakolko sme mali ten hokej pozerať spolu a on sa na mna na poslednu chvílu vysral a teraz tu budem celý víkend sama a on mi na to povie, že to nechápem, lebo som žena...

cali

mne by sa tiez nechcelo s frajerkou pozerat hokej.. to treba byt kdesi v pube s kamosmi, pivom, cigaretami a semtam nejakym tym chlastom a hlasne skriekat a neslusne rozpravat..:D tam pre frajerku nie je ziadne miesto

m,mlk

Keď chceš byť s takým chlapom, Tvoja vec. Poznám chlapov, ktorí by si radšej aj ten hokej pozreli s frajerkou.
A "argument" typu, že si žena a to nepochopíš, je primitívny. Potom sa po ďalšom čase strávenom s ním nesťažuj, keď jeho hodnotový rebríček nebude zhodný s tým tvojim.

Loveme

robite z komara somara....take veci sa stavaju, ked to nie je casto... tu nejde o hokej
ale malo by latit, ze ked nieco slubim tak to dodrzim, a nie ona ako zena to nepochopi. by ma zaujimalo, ako by sa chlapec citil,kebyze ma sediet doma sam a ona si spravi volny vecer na poslednu chvilu

rada pre neveriiiiim: zozen si niekoho k sebe na noc a sprav si program bez neho, potom mu povedz ako si sa dobre bavila

Maoam

a ak sa vidia raz za mesiac, ako napr. teraz, tak o to viac je to blbe :-/, nema moznost s nim byt hocikedy, takze o to vzacnejsie to pre nu je

Maoam

bingham: nemyslim hokej, futbal a Co., myslim fakt, ze slubi, hoci sam vie, ze z toho nic nebude, ona sa namota a 5min pred tym vsetko zmeni a zrusi

to som mala na mysli