maturita-formalita ?

Príspevok v téme: maturita-formalita ?
maturant

dobry den , chcem sa spytat hlavne maturantov čo uz zmaturovali , a najlepsie tí ktorí to maju v cerstvej pameti... mam teraz akademicky od pondelka a stale sa neviem donutiť učit sa je toho strašne veľa , ako vobec prebieha ta maturitna skuška je tam stres a napatie aj ked niečo neviem , a vypadne mi ? či je to take uvolnene a učitelia pomožu ... bojím sa že nespravím ale počul som aj že maturita - formalita ..že treba suhlasiť s pedagogmi a že to niekedy aj stačí ... ake maju pravidla pedagogovai pri hodnotení snažia sa aby znamka sa podobala vysvedčeniu ? (snáď hej :) ) proste vaše skúsenosti na ustnych maturitách povzbudte ma a trochu aj postrašte :)

Fekyy

no dpc to si ma nepotesil vobec teda :D lebo ja fakt ze dokopy nic neviem z tych autorov poebanych a bolo by fakt moc fasa kebyze musim maturovat v septembri kvoli takej kktine jak je slovina ................ ovsem ked mam doma papier o prijati na vysku teda ak zmaturujem :DDDDDDDDD jakoze fasaaaa toto omfg

Majjlo

chutna pizza - Ja som tiež nevyspatý, zajtra skôr ako o tretej nevstanem :)
Ak si spravil písomné, ústne môžeš spraviť na 4 a prejdeš, ak si nespravil jednu časť (sloh/pisomku) tak musíš odpovedať na 3, ak si nespravil pisomne, prepadáš.
Takže ak si spravil pisomne ale z odpovede budeš mať za 5 tak prídeš v septembri.

Fekyy

lebo jak je to s jazykmi? :D ze ked dakto nedal test tak musi ustne dat minimalne na 3ku cize ja ak som dal test zo sloviny na 2ku tak mozem na ustnej dostat aj 5ku nie? :D

Fekyy

cawte ludiaaa :D ja mam maturu buduci tyzden a zo SJL neviem vobec nic :D ale pisomny test som dal na 75% a sloh na 79% pocujte takze aj kebyze sa stalo ze ustnu cast dam za 5 tak aj tak som zmaturoval nie? :D ked som v pohodke dal pisomnu ci? :D diki moc :D lebo fakt sa mi nechce kktiny ucit autorov na maturu

chutna pizza

Majjlo,
to je hlavne. Takto ti poviem, ja som mala len VELKE stastie na otazky. Myslim, ze dalsie dni my zo znamok vznikne postupka :D takze nemas sa za co hanbit :D :)

Majjlo

No šak to, slovenské školstvo je zamerané na memorovanie zbytočností než na učenie vecí potrebných do života alebo budúceho povolania.

MiniBibs

čiže z dvoch predmetov akoby som nemala žiadne vedomosti (resp. poriadne mizerné...), aj keď som z nich mala na vysvedčeniach jednotky (skrátka biflenie...) ...