vztahy....

youki

Nikto ti nepomoze ako najist vztah, lebo kazdy si pod tym predstavuje nieco ine a ja mam zarucene uplne iny rebricek hodnot ako ty.
A je absolutne normalne, ze nevide kazdy vztah, lebo telepatia nefunguje a nie vsetko sa hned prejavi.

Brenda

youki
tak tema ktoru som zalozila bola iba o tom ci je dobre si hladat vazny vztah v dnesnej dobe a aky maju ludia na to nazor...a trocha som zmenila pokracovanie temy no...:) a ja nepotrebujem poradit v nicom...:) to bola iba taka vseobecna otazka...:)a potom som len dodala,ze ma to trapi ze vzdy ked mam vztah to z nejakeho dovodu padne...a ten dovod je vzdy aj opodstatneny...a aj sa ten dovod riesi ale nikdy sa nevyriesi..:/

youki

Brenda, skus najskor jasne napisat, kde je vlastne problem co riesis. Otazku ci hladat vztah alebo ako hladat vztah (nejak mi to neni jasne).
Napriek tomu, ze si vztah nikdy nehladala si ich niekolko mala a pytas sa, ci je mozne nejaky najist?
Lebo ak som pochopil, tvoj problem je asi takyto: 'chcem vztah ale nehladam ho, nech si ma najde. Uz si ma dlho nenasiel tak neviem ci sa oplati cakat'.
Alebo som mimo? Tazko ti poradim ked mi nie je jasne, co vlastne chces a to dokazem zo stylu pisania u ludi vela zistit, kedze co to o psychologii viem :)

Brenda

doubledog
tak ja som vzdy pripravena na vazny vztah niesom moc na uzivanie si v akomkolvek zmysle...a nehladam si nasilu vztah s niekym len preto aby som nebola sama..hej je to pekne ked mas niekoho o ktorom vies ze je vzdy s tebou a tak...ale na co mat nasilu vztah?..takze ja nehladam nech si on mna najde..:D..a ano dokazem byt tolerantna,neziarlim prehnane..a niesom zlatokopka..:D :D boze chran..:D nejdem po peniazoch ani po drahych autach...:D..len som sa jednoducho opet sklamala v laske...

Brenda

Rouler
som na tom rovnako a to mam 23 zo vztahmi som zacala od 19 a za ten cas som sa len sklamala...nehovorim ze to vzdy bolo len zle boli aj pekne casy ale ja pozeram aj do buducnosti ako by to bolo a nie vzdy by to bolo dobre...tiez mam ten pocit ze zostanem ako stara baba..:D a to nepozeram na krasu ale na to co ma v hlave alebo aky je...samozrejme ze sa mi musi pacit no..:D ale uz prestavam verit..a poznam vela mladych ludi co prestavaju verit..

doubledog

a si na tento vazny vztah pripravena?

vies poskytnut muzovi to, co potrebuje?(vies vobec, co to je?)
vies si od neho zobrat to, co potrebujes ty? (vies co potrebujes?)
dokazes byt tolerantna, dokazes zatnut zuby, dokazes nebyt egocentricka?

alebo si len prave kukala nejaky serial v telke a zacnelo sa ti po fesnom krasavcovi (co nahodou zdedil zamok a velke pozemky v romantickej krajine) a teraz ides na shopping?

alenka_maxova

samozrejme, ze je takych parov zalostne malo. Ono, problemy pridu v kazdom vztahu, ale rozdiel je v tom, ako sa ti ludia snazia o napravu a ci vobec chcu. Tak isto kapitola sama o sebe je to, ked dvaja spolu ostavaju, aj ked je obom jasne, ze to nema buducnost...Ale su spolu, lebo keby sa rozisli, boli by sami, nemali by nikoho, chybali by im neznosti a co vsetky tie spolocne zazitky a chvile a bla bla bla bla...Preto, ako som pisala aj so "Sobom Rudolfom" , treba vo vztahoch pouzivat predovsetkym hlavuuuuuu :)

sweater*

no tak fajn, suhlasim s tebou v tom vsetkom ze clovek musi najskor "vyzret" az to bude naozaj chapat a citit ako ty podla mna spravne pises, ze najskor musis mat rad sam seba a ked si najdes partnera nebudes na nom lpiet a nebudes na nom zavisli, bude to zdrava laska prospesna pre oboch. mozno je takychto parov tak zalostne malo pretoze su takmer vsetci zaslepeny hladanim si partnera bez toho aby nasli pokoj v sebe najskor, co znamena ze ich trvalo stastny vztah necaka. hmm na zamyslenenie :)