Ako prestat mysliet na sex

Príspevok v téme: Ako prestat mysliet na sex
martinn

ahojte. Mam 22 rokov a myslim, ze mam jeden problem, mam priatelku 3ti rok a este som s nou nemal sex. Je v tom nabozenstvo, vnima sex ako hriech a chce ho az po svadbe. V posledom case nan myslim dost casto a neviem tento pocit zo seba dostat, niekedy sa tym ubijam. Ked som s priatelkou mam stale tuzbu, viem ze to na mne vidi a ked sa o nieco pokusim zacne jej to vadit, lebo viem aky ma nato nazor. Momentalne prezivam casto dni bez nalady a si nahovaram ze je vsetko ok, ze tiez sa nemam preco ponahlat. Neviete mi dat nejaku radu ako sa cez toto preniest a znovu ziskat energiu a veselost??

macik

johnooo uplne genialny prispevok,najma ten druhy :)velmi ma potesilo,ze aspon nejaky chlap takto zmysla,uplne si odhadol myslenie aj psychiku tej zeny,detailne...aa je super,ako si to opisal,nemam co k tomu dodat ...

a ked sa dostanem k sebe ...
moj partner chce ten sex,zacina na mna naliehat,a preto ho uz prakticky povazujem za " byvaleho " ,on sice este o tom nevie,ale planujem sa snim nadobro rozist,on nie je schopny akceptovat ma ...a co je prepana na tom,ze sme spolu dva roky ?a nemali sme sex ?poznam asi tri pary ,co tiez takto pockali na ten spravny cas a maju uplne krasny vztah -.-ale partner moj je z toho uplne uz " na nervy ",chory totalne ..nevníma ma uz podla mna ani ako lasku na cely zivot,ale len ako "potrebu uspokojit svoje dlhorocne deficity konecne " ..aj kede mi stale do umoru rozprava,ze " on pocka kolko chcem a tak .." ,to je kravina totalna ..lebo to nemysli vazne,praveze opacne,citim z neho,ked sa mazname a pod ,ze on nehorazne po tom tuzi,nehorazne,to sa ani neda opisat ....citim to z jeho tela normalne,a ani mi to nemusi povedat ...ano ,viem,ze mu svojskym sposobom " ublizujem " ,ale ked jednoducho nie,tak nie ..nebudem to predsa robit nasilu ...a ked mu toto poviem,ze nasilu to bude,ak to bude ..tak on n a to .." ale ved viem,zte aj ty po tom tuzis a okrem toho,sme spolu uz velmi dlho ,sialene ta chcem " ...myslim,ze on sa raz niekedy na mna vrhne,ze uz nepomozu ani moje reci zdrave,racionalne ani prosby a bude po tom...lebo sami uz parkrat stalo,ze sa na mna nenormalne vrhol a az mi " fyzicky ublizoval " ..kvoli jeho " tuzbe " ..takže tak

nechapem chlapi,naco tlacite na pílu

johnoo

a ked si 22 rocny a mas 3 rocny vztah tak ti gratulujem ja som sa nikdy k takemu dlhemu vztahu nedostal a to mam o par rokov viac

johnoo

2/2
a ked si pri babe a myslis na to a ona nechce mali by ste robit nieco co Vas bavi tj vyhybat sa prilezitostiam menej casu doma v izbe pri posteli viac prechadzky alebo daky spolocny sport umorny :) alebo nieco funny mozno kostol co sa tyka rady ist za fararom neviem odkial si a ci tam mate salezov tak skus za nimi idealne za nejakim mladsim ale to je len akoze odporucanie ale saleziansky knazi aj starsi maju zajimave nazory (poniektori) a hmm nesuhlasim s nazorom ze povedz jej ze sa trapis to je hlupost podla mna lebo zase si bude mysliet ze hmm a on stale mysli na sex skor cinmy skor jej dokaz ze to nie je problem a tak ako hovorim skus sa vyhybat miestam kde s nou na to myslis. skuste robit nieco nove nieco zajimave ako ja napr som nikdy nechodil po galeriach divadlach atd tak sa snazim babenu vodit po zaujimavych veciach a potom je to dobre pre oboch lebo znova si minimalne svoju mysel odputal od toho a ona sa potesi ty sa tiez preto potesis atd atd cize skuste robit veci co ste nerobily aby si myslel na nieco ine hmm mohol by som pisat o tom aj viac ale asi aj toto je dost vycerpavajuce ... a all rights reserved lebo mne to pomaha viac menej neviem ci bude aj tebe a nazor inych si precitam ale nebudem sa hadat lebo pre mna je riesenim toto a este sex hmm od kedy som mal skusenost ze sex meni uplne vsetko vo vztahu tj baba to po mne chcel moc skoro a po tom sa uz vsetko tocilo len okolo sexu a nechal som ju ... lebo je to predsa len hakliva tema tak odporucam nedavaj tomu taku vahu je to v pohode je super ale nieje to az take uzasne je potrebne sa krotit a ked sa budes krotit a neskor ta tuzba klesne (mozno) tak si uvedomis ze su o mnoho lepsie veci ako sex ale to pravdepodobne vies :) nevim dufam ze to precitas a ze ti to pomoze ak otravujem tak sorry

johnoo

1/2 neviem ci si uz nasiel odpoved na svoju otazku alebo ci checkujes tuto stranku no ja neviem ja to beriem tak ze v podstate sex a veci okolo toho su super a my ich chceme lebo "patria" k zivotu a telo ich chce rovnako ako rozum ale mne chvilu pomahalo ked som viac cvicil snaz sa unavit snaz sa sa robit nieco ine a ked to uz pride ta tuzba tak skus to hmm ako ja (neviem ci je to dobry navod ale mne to pomohlo) a funguje to len preto lebo som dost silne veriaci skus sa pomodlit (to mi vobec nepomohlo) a skus zacat mysliet na nieco ine ja som si to uvedomil tak ze ked som strasne chcel a zacal som hladat veci ako je tato tema a zacal som citat tie poniektore uzasne prispevky typu je chore odopierat si sex a ona je frigidna ona je nahlavu a nevim co tak som sa v duchu smial ze to je fakt ako brutal nazor ze niekto ma potrebu robit sex kazdu chvilu a ospravedlnuje si to tak ze sak to je v pohode sak ostatny su na hlavu ked tak nerobia :) ale k nazoru som dospel az po precitani celej temy ze prave tie zasmiatia v duchu alebo poucenia z prispevkov typu skus ju akceptovat alebo Macikov prispevok ohladne objekt tuzby tak ano som si uvedomil ze jaj a mna to teraz preslo nejde o to ze mas robit nieco konkretne len mas svoju mysel odputat od toho a mysliet na nieco ine tj zacni citat nejake kontroverzne veci ako je tato tema tj jeden nazor taky druhy onaky podla mna mne to pomohlo a co sa tyka vecera alebo rana nevim jak si na tom ty ale vecer mi pomaha ze lahnem rozbity po celom dni alebo ked som sportoval tak to uz po nejakom vecernom treningu nevladzes a si "v pohode". to plati ked nie ze zacvicis ale makas do umoru a rano to ze ked clovek si naplanuje den a maka na tom aby dodrzal plan ze rano vstat sprcha kava atd atd atd a mysleniu na to pri babe je venovany prispevok 2

coffee1979

v prípade že má ona k tomu takýto negatívny prístup a ak ťa to ubíja už teraz, tak sa priprav na to že ťa to bude ubíjať i naďalej... aspoň si zisti či ju sex nejako priťahuje, aby to nebola frigida ktorá má v hlave len kostol a ktorá ti "dá" len vtedy, keď budete robiť dieťa.

coffee1979

v prípade že má ona k tomu takýto negatívny prístup a ak ťa to ubíja už teraz, tak sa priprav na to že ťa to bude ubíjať i naďalej... aspoň si zisti či ju sex nejako priťahuje, aby to nebola frigida ktorá má v hlave len kostol a ktorá ti "dá" len vtedy, keď budete robiť dieťa.

macik

dedy ale akože chápeš " to nie je sex " to uzivANIE :d NIE JE TO az taky hriech pre tak silno veriacich ludi,podla mna,sice asi aj hejk,ale pre mna zase az tak osobne nie :)preto vravim za seba :)

normalka ano ,je to normalne...aj ja som dva roky vo vztahu a bez sexu ...mi je to mierne luto kvoli mojmu prioatelovi,lebo ten to velmi uz chce,ale ja odmietam...

zarran ma inak velky kus pravdy ..to musim uznat ...lenze ..my zeny sme niekedy tvrdohlave :)

Zarran

Na sex myslieť neprestaneš ešte pekne dlhý čas,je to zdravá,prirodzená vec,potreba.Odmieta ťa už tretí rok,myslíš že po svadbe to bude iné?Že sa zo dňa na deň zmení a potom sa z nej stane dračica?A ak by ste si v sexe po svadbe nesadli,čo bude nasledovať potom?Nevera?Skorý rozvod?Alebo zatneš zuby a budeš túto situáciu potichu znášať do konca života?Okrem toho kde máš istotu,že sa vezmete?Nechcem maľovať čerta na stenu ale čo ak sa o rok,dva rozídete,ešte len potom sa začneš chytať za hlavu,ako si si to mohol po celé tie roky odpierať.Tvoja priateľka môže byť akokoľvek milá,zábavná,chápem že je silne veriaca ale je prinajmenšom veľmi netolerantná a vzťah je práve o tom-o tolerancií,o vzájomnom POCHOPENí-ale to máš asi len ty pre ňu.To ju vôbec netrápi,čo prežívaš?Ako sa cítiš?Byť tebou sadnem si,porozprávam sa s ňou ako sa veci majú a ak to s ňou aj potom nič nespraví,reálni začni uvažovať nad rozchodom,čím skôr,tým lepšie,lebo nech si hovorí kto čo chce,sex vo vzťahu neni zanedbateľna vec a neskôr to môže byť ešte väčší problém,neboj sa,si mladý,čaju si ešte nájdeš.

normalka

ja vobec nemozem uverit, ze tato tema je pravdiva. ktory normalny clovek moze s niekym chodit tri roky a cakat na sex az po svadbe!!! kde je iste, ze ten sex vam bude potom spolu vyhovovat? ona je mozno uplne frigidna, mozno aj po svadbe bude odmietat sexualny hry, co potom urobis? zacnes jej byt neverny? toto vobec nie je prirodzene. dospely mlady clovek ma sexualnu tuzbu a nie je na tom nic zle. preboha, co sme v stredoveku? a aj vtedy bol sex normalny a je stale. myslite, ze by existovali bordely, keby zeny muzov neodmietali?