Ako prestat mysliet na sex

Príspevok v téme: Ako prestat mysliet na sex
martinn

ahojte. Mam 22 rokov a myslim, ze mam jeden problem, mam priatelku 3ti rok a este som s nou nemal sex. Je v tom nabozenstvo, vnima sex ako hriech a chce ho az po svadbe. V posledom case nan myslim dost casto a neviem tento pocit zo seba dostat, niekedy sa tym ubijam. Ked som s priatelkou mam stale tuzbu, viem ze to na mne vidi a ked sa o nieco pokusim zacne jej to vadit, lebo viem aky ma nato nazor. Momentalne prezivam casto dni bez nalady a si nahovaram ze je vsetko ok, ze tiez sa nemam preco ponahlat. Neviete mi dat nejaku radu ako sa cez toto preniest a znovu ziskat energiu a veselost??

feriol

Je to normalny prirodzeny pud, vsetky zive organizmi maju tendenciu sa rozmnozovat no az na tie figidne. Nechapem tieto zeny, lubite sa tak si uzvajte. A po svadbe zisti ze mas maly penis a bude cely zivot smutna :D .

macik

aj moj priatel je so mnou uz druhy rok a bez sexu,je to normalne pre nas zeny(ktore mame na to takyto nazor),nemal by si to tak brat ,ze stale na to myslis,prepana,nevnimaj ju ako "objekt tuzby",vnimaj ju,ako lasku na cely zivot,niečo "nad ",vaz si jhu za to,ze je taka,ine baby v dnesnej dobe daju kazdemu,tak si vaz,co mas...i ked chapem ta zase na druhej strane ,ze je to asi velmi tazke,pre vas chlapov....kvoli vasium fyzickym veciam a tak ..ale nemysli na to stale,ved to je chore,mysliet na to stale ..chapem,sice ze ju lubis a tak,ale je nepekne,ked stale na to myslis a ver mi takymto sposobom sa jej totalne zhnusis,a najma,ked sa o nieco pokusas a ona Nechce ..a nebude chciet ...ale ved sa da aj inak uzivat vo dvojici ,nemusi to bytz hned sex..ci ani to nepraktizujete ?:)

celestinka

ano.- samozrejme to plati aj ked zena opusti kvoli tomu muza. v tejto oblasti nediskriminujem ziadne pohlavie. ja totiz nepreferujem sex po svadbe, iba sucitim s tymi zenami ktore to tak chcu a partner ich chce kvoli tomu nebodaj opustit. ak sa jedna o to, sama som uz mala sex a este vydata nie som :)
a k tej druhej otazke. nikde to nie je zakazane ach jaj :D sex ti nemozu zakazat, odkontrolovat, odpocut je to slobodna sukromna vec.

ano.

celestinka mala by si to skusit zacat vidiet z oboch stran, preco by malo byt nehanebne, ked muz opusti zenu koli sexu, potom je nehanebne tiez, ked zena opusti muza koli sexu? Ci to je uz ine? Lebo take pripady su tiez, a nie je ich malo... Nielen zeny su krestanky na takejto urovni.

Otazka pre vsetkych. Je vlastne niekde presne definovane, ze je zakazany predmanzelsky sex? Ziadne prirovnania, naznaky, ale jasna veta ktora to zakazuje. V minulosti sa to tu dost preberalo v niektorej teme.