Ako prestat mysliet na sex

Príspevok v téme: Ako prestat mysliet na sex
martinn

ahojte. Mam 22 rokov a myslim, ze mam jeden problem, mam priatelku 3ti rok a este som s nou nemal sex. Je v tom nabozenstvo, vnima sex ako hriech a chce ho az po svadbe. V posledom case nan myslim dost casto a neviem tento pocit zo seba dostat, niekedy sa tym ubijam. Ked som s priatelkou mam stale tuzbu, viem ze to na mne vidi a ked sa o nieco pokusim zacne jej to vadit, lebo viem aky ma nato nazor. Momentalne prezivam casto dni bez nalady a si nahovaram ze je vsetko ok, ze tiez sa nemam preco ponahlat. Neviete mi dat nejaku radu ako sa cez toto preniest a znovu ziskat energiu a veselost??

celestinka

:D jasne odid od nej urcite, daj na rady vsetkych chytrych ludi a najdi si nejaku kurvicku ktora ti da kedy len budes chciet hoci aj tri krat do dna. vy ste dobri debili nechapavi.

alenka_maxova

Vemeno, wreck ta sleduje, kedy vynasas smeti a na zaklade toho si mysli, ze mas problem so zenami :D :D Jemiiiiin, na zaklade toho, co pises a ako sa vyjadrujes, na zaklade toho si to mysli. A nie len on ;)

alenka_maxova

Kiera, opat dalsi pekny koment :)
Myslim si, ze poznat vlastne telo je rovnako dolezite pre krestana ako pre nekrestana...ci nie? :D Ja neviem ako to u nich funguje. Ale pokladam to za dost dolezite. Ved sex aj v manzelstve nemoze byt len o robeni deti...preboha...

kiera111

alebo...este taka moznost...ked ona nechce-ty to tolerujes, tak ked ty to tolerujes, mala by ti aj ona to, aby si sa ty vyburil inde....nehovorim o sexe s laskou, ale proste si len uzit/uzivat...

kiera111

juuuj...no nezavidim...aby to este nedopadlo tak, ze svatba bude bohvie kedy, ak teda vobec niekedy bude...lebo sa moze stat, ze prave toto bude temou cislo 1 a nakoniec to ukoncite... a potom si povies...strateny cas, odopieranie si, potlacanie nervov... ved verim ze to musi byt na nervy, ved orgazmus je aj ako "liek"...odplavuje z tela stres atd...a celkovo, clovek je kludnejsi...a v tomto viera brani???? clovek musi vystriedat aj viacej partnerov v zivote...a najst si aj s kym to sadne...ja som mala 6 sex partnerov...katastrofa...ale len jeden jediny mi dokazal urobit orgazmus...a teda je pravidelny...a celkom rychlo :)...a je to krasne fakt...a to som mala predtym 4,5 rocny vztah, ale vobec to neklapalo v sexe, ani raz ma neurobil a vlastne to aj ukoncilo nas vztah... a je to aj dokazane, ze ked neklape sex, zacne neklapat aj vztah... laska je laska...to je pravda....ale zas kolko je rozvodov...a co bolo na zaciatku? obrovska laska, kde sa dvaja milovali a slubovali pred bohom vecnu lasku...az prisiel rozvod...niekedy behom par mesiacov... neviem aka je tvoja holka...ale zas myslim si, ze pokial je ochotna cakat az po svatbe, tym padom to berie strasne vazne a myslim ze ako bezny oral, ktory chlapi miluju, alebo nejake sexualne pomocky ako vibrator a kadeco na sprijemnenie su asi nemozne...

wreck

Vemeno, uz dlhsie sa to chcem spytat, tak vyuzijem prilezitost teraz. aky ty mas problem so zenami?

lebo tato mizogynia, ktora srsi z kazdeho tvojho prispevku je pozoruhodna a asi to nebude len tak.

JahO_Odka

3 roky si bral na tvoju partnerku ohľady... naozaj, klobúk dole. Ja by som nevydržala.
Nič proti nej, ale byť chlapom, tak zvažujem rozchod.