Sampon revalid alebo capillan

Patrika

webačik Takže, uveden čampony nie su reklamné tahy.. reklamne tahy su Gliss Kur a podobné prkotiny oblbováky plné chémie a ešte oto viac zatažuju vlásky..

AK niečo na vlasy, jedine z lekárne, popýtať sa zistiť si ja začínam brať capillan má výrzanu vonu a obsahuje len:Alkohol, vitamíny, výtažky z rumančeka, hamamelisu a myhovníka a možem povedat že nič iné tam necítim.

a teraz k téme Revalid som poúživala a nejaká extremna zmena nenastala .. skoro vobec, stál do 10 eur presne už neviem povedať..

Patrika

webačik Takže, uveden čampony nie su reklamné tahy.. reklamne tahy su Gliss Kur a podobné prkotiny oblbováky plné chémie a ešte oto viac zatažuju vlásky..

AK niečo na vlasy, jedine z lekárne, popýtať sa zistiť si ja začínam brať capillan má výrzanu vonu a obsahuje len:Alkohol, vitamíny, výtažky z rumančeka, hamamelisu a myhovníka a možem povedat že nič iné tam necítim.

a teraz k téme Revalid som poúživala a nejaká extremna zmena nenastala .. skoro vobec, stál do 10 eur presne už neviem povedať..

an-e

no s tou stitnou zlazou to mozno ma suvis len to neviem povedat s istotou lebo na vysetrenie na endokrinologiu cakam uza asi mesiac, aky mate mail

webačik

sice nepoznám uvedené šampony, ale mi pripadajú len ako reklamné proti vypadavaniu vlasov drahé a plné chemie. treba nájsť príčinu padania vlasov, sampon sam to nevylieči.a ak pomôže tak na chvilu a problém sa može zopakovať ešte výraznejšie pravdepodobne ide o reakciu organizmu na energetickú vyčerpanosť štítnej žlazy. bolo by to treba riešiť komplexne ako problém ktorý sa týka len vás osobne ak chcete, ozvite sa na mail.