Da sa TAKTO schudnut ?

Príspevok v téme: Da sa TAKTO schudnut ?
Carellova

Ahojte !

Musim schudnut kvoli tomu lebo to potrebujem //// aj ked nemam vela kil, chcem len pocut ci by som TAKTO mohla schudnut....

Rnajky : Ovocie alebo musli
Olovrant: Ovocny salat alebo celozrnne keksicky
Obed: Salat alebo detska vyziva
Olovrant: nejake ovocie alebo jogurt
Vecera: Vyziva alebo celozrnny rozok s jogurtom alebo ciste zemiaky ..

Fungovalo by to ??

Dakujem !

alenka_maxova

a totalne suhlasim s Maoam. Ak mas este aj dalsie problemy so zdravim, tak takto nejedz! POzri, tiez som bola v skupine tanecnikov povazovana za dementa len preto, ze som si na obed dala vyprazany kuraci rezen s hranolkami, ale asi nikto nechape, ze pri tak narocnej veci ako je balet prosto telo spaluje tuk pri kazdom jednom pohybe pomaly ...a teda sa treba napapat...Ja som s tym skoncila, uz sa mi nechcelo mat vecne vysiace veci na sebe

alenka_maxova

carellova, uff..tak toto poznam, tiez som ho robila dlhe roky. Pri mojej vyske 159 som raz mala 47 kil a mama ma chcela poslat do nemocnice, ci nie som chora. Na toto si davaj bacha....Myslim, ze tvoja vaha je uz teraz strasne nizka :(

Maoam

Carellova, ach moja mila, si este tak mladucka, nedoser si zivot, uz mas dost problemov, vies sama, nevladzes, vecna unava, beries AD, mozno mas anemiu, poruchu funkcie stitnej zlazy - mala by si sa najprv posnazit dat sa dokopy a nechat sa riadne vysetrit a nemysliet na nejaky blby balet.
Ked budes vazne chora, skonci balet tak ci tak.
To je fakt teraz to najposlednejsie a najmenej dolezite v tvojom zivote.
Ak si dobre pamätam, mas nejakych 159-160cm, takze so 46kg musis byt chuda ako lata.
NECHUDNI.
A jedalnicek ako ten tvoj, ze
-ovocie-
-ovocie
-detska vyziva
-jogurt
-rozok

a to za cely den a to chodis do skoly a si vo vyvoji + sportujes, to je KATASTROFA

Carellova

Ano ale ja toho zjem vzdy vela.....

ale ak takto budem jest tak schudnem ale nespravne ?

Mam 46 kil ///// ale musim schudnut kvoli baletu

alenka_maxova

-odkaz odstránený- ....tam si najdi clanky o tom, ako treba chudnut. Cudovala by si sa, ale pri spravnom chudnuti sa nedrzi hladovka a nejedia sa pidi porcie pidi jedla :) Ja jest to, co opisujes ty, tak asi umrem od hladu. Na kazdy druhy den si daj daky sport, napriklad pondelok korcule, streda bicykel, piatok plavanie, nedela beh. A pomedzi to si daj posilku trebars. Uprav stravu a nie je mozne, aby si neschudla