Frajer dáva prednosť kamošovi predo mnou

Príspevok v téme: Frajer dáva prednosť kamošovi predo mnou
onomatopoje

Má jedného kamaráta, k ktorým sa poznajú už od detstva. Doteraz sú akože najlepší kamoši. Obidvaja sú v pohode. trápi ma však, že môj frajer naňho nedá dopustiť. každé slovo čo on povie je preňho platné, posvätné, on je jednoducho neomylný. Mrzí ma, že vždy je na jeho strane a zastáva len jeho názor. Napr. sme boli dohodnutí, že ideme spolu sami dvaja do pizzerie. Ale vtom on zavolá, že servus, nejdeme na pivo tam a tam? A môj priateľ samozrejme pristane, a ja už len idem s ním ako taký prívesok.
Neviem, či to mám tolerovať, ale inak to asi už nebude. raz som mu to vytkla, tak na mňa vybehol, že to je jeho jeden normálny kamoš. :( nejaké rady, komentáre?

alenka_maxova

onomatopoje, ale preco by si mala byt najhorsia? ked mu to povies milo a vludne, preco by si mala byt za najhorsiu? Hlavne hned povedz priatelovi, ze nechces robit nijake rozbroje, len to chces dako vyriesit. A ako jeden z navrhov mozes dat taky, aby kamos vzdy dopratal so sebou daku babu, aby si sa ty nenudila. Spoznas niekoho noveho a hned ti bude lepsie

onomatopoje

Ale práveže ten kamoš nie je zlý človek. Často má dobré názory, je veľmi veriaci, filzofuje... ale začínam byť na to alergická. Lebo môj frajer ho vždy pozorne počúva, komunikuje, a ja keď mu niečo hovorím, tak ma má na háku.

onomatopoje

Keď ja žiadnu takú "naj" kamarátku nemám. Tie čo mám sú buď preč, alebo s frajermi inde. Väčšinou mám kamošky na vysokej škole, ale to je ďaleko. Navyše frajer je 8 rokov starší. Asi by sa pri ňom necítili najlepšie, keď samé majú partnerov v rovnakom veku.
Pricestujem za ním do druhého mesta a nikoho tam nepoznám. Čakám na bus často aj pol hodinu. Prídem k nemu domov, 10 minút sme spolu, a už utekáme von, lebo kamoš volá.
Ja viem, že to musím hlavne jemu povedať. No vravím, že skúsim povedať jedno slovo, tak už som ja tá najhoršia. :(

gumka

tak toto mam doma roky rokuce, mojho muza kamarat za tie roky vobec neomrzel, stale su spolu, kamarat ho zatial na nic dobre za tie roky nenahovoril, boli situacie, ked som si myslela, ze tento trojuholnik nezvladnem...ale akosi verim, ze uz sa blizi chvila, ze moj muz pride na to, co za cloveka je ten jeho kamarat - totiz on je jednou nohou v base, zije na hrane a moj muz ho stale obhajuje, uplne vo vsetkom.
Aj ked sa hovori, ze rovny rovneho si hlada, moj muz nikdy nemal problemy so zakonom, nechapem mojho muza, lebo ten jeho kamarat je cisty zmrd - prepacte - inak sa to neda napisat, preco ten moj muz za nim ide ako ovecka...

alenka_maxova

"Frajerky sa vymenia, ale dobreho kamosa je tazke najst" - uplne suhlasim.
A hlavne, holka...fakt ta toto trapi? Nemozes vzdy zobrat so sebou aj ty kamosku, aby ste boli ako partia - 4 ludia, ked uz nechces byt ten privesok? A hlavne, normalny pokec s priatelom ti neuskodi. Ked mu vysvetlis, ze si smutna ak niekedy jeho uprednostni, tak si myslim, ze to zacne priatel dako riesit. Povedz mu, ze prosto niekedy tuzis byt s nim sama, nic viac

Loveme

Frajerky sa vymenia, ale dobreho kamosa je tazke najst.
Skus to spravit ako on, daj prednost kamaratke/kamaratovi pred nim a mozno sa trochu uvedomi.