SOM tehotna?

Príspevok v téme: SOM tehotna?
izabela261

pocas plodnych dni som mala s priatelom nechraneny pohlavny styk vystriekal sa do mna?mendzes mam pravidelny uz ho cakam kazdu chvilu robila som si aj tehotensky test,ale ukazalo mi,ze niesom tehotna mozem byt aj napriek tomu tehotna?pocula som,ze kysle veci oddeluju kramy uz druhy tyzden jem kysle a mendzes este nemam mala som pred 30 dnami moze byt dovodom ze som jedla kysle alebo som tehotna.mam priznaky jak pred mendzesom brucho a bolia ma prsia a bradavky dakujem za odpoved.

panika

misula
po dvoch dnoch by si urcite nemala priznaky, ani problemy spojene s tehotenstvom. Mas pravidelny menzes? Kolkaty den cyklu mas teraz ?

mišula

Prosim vas,asi pred 6 dnami som bola s priatelom,dottykal sa penisom mojej vaginy,newiem,ale proste uz asi 4.den ma boli brrucho,mam zvlastne chute,som unavena.Mozem byt tehotna??

tana_2

Izabela261 to som ja len som si zmenila nik davno som sa neozvala.Takze to len strucne zhrniem ako ste sa docitali ostala som tehotna syn Denis bude mat o 15 dni 1 rok.Je to krasne zdrave dieta taky maly postrach Denis.Porod prebehol velmi rychlo s mensimi bolestami,ale bez problemov no mensie bolesti ano az na to zosivanie to bola ta najvecsia bolest na svete aku som zazila neprajem ju ani najvecsiemu nepriatelovi.

sii

davaj si pozor s tym rontgenom nie je to sranda, moze to mat vplyv na plod , vplyvy su rozne. Ale ked len raz tak to nic strasne nie je len to prosim ta neopakuj.
Mala som spoluziaka na strednej jeho mamka robila na röntgene sestricku no vyzereral ako vyzeral (nema riazdne ochlpenie, jeho vlasy vyzeraju ako vlasy novorodenca a nechty ma take zdegenerovane)

izabela261

No uz som pani.Svadba dopadla vyborne chcela som to mat ci skor za sebou a uz aj mam,ale teraz zistujem,ze by som si to chcela este zopakovat,ale cas sa neda vratit.
Vcera som bola so synom na rengene lekar si nevsimol,ze som tehotna-zatial som pribrala 2,5kg co je vyborne.
az na chodbe sme sa stretli a sa ma pytal a vravel mi,ze ja som nemala ist na rengen s malym ked som tehotna co sa moze stat.moze to mat nejaky vplyv na maleho.prosim napiste mi,dakujem

izabela 261

A co je tiez super znasam to ovela lepsie ako prve tehotenstvo dokonca som pribrala iba 1kg a dufam,ze vela nepriberiem.tento tyzden mame fofri 26.08.06 sa vydavam,takze uz teraz neviem kde mi hlava stoji.tak mi drzte v sobotu palce,Denis uz kope.pa

izabela 261

Momentalne som v 21 tt,termin je 31.12.06.vsetko je v poriadku dietatko je zdrave bola som 2x na ultrazvuk mam aj fotky a dokonca uz viem,ze budeme mat syna DENIS.myslela som si,ze to bude chlapec mala som taky pocit.

izabela261

bola som v poradni konecno som dostala aj tehotensku knizku.robil mi ultrazvuk som v 17 tyzdni tehotenstva pohlavie sa zatial neda urcit.nabuduce mi spravi aj fotku babetka na ultrazvuku som videla iba hlavicku taka gulka cierno bielo siva ukazoval mi aj srdiecko,rucicky,nozicky ale ja som tam nic nevidela srdiecko iba jedno manzel-buduci maju v rodine dvojcata.

izabela261

v utorok idem do poradne tak som zvedava minule ked som sa vybrala tak mal doktor dovolenku.Zatial som bola u neho len raz a to ked som isla zistit ci som alebo niesom tehotna. teraz koncim 15 tyzden ale mam straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne velke brucho jak v 6 mesiaci niektory sa ma pytaju ci necakam dvojacata alebo ci sa doktor nepomylil s terminom ci niesom tehotna uz dlhsie.no ja viem presne kedy sa to stalo,ale to je teraz jedno najdolezitejsie je,ze sa to stalo.citim sa dobre akurat vecer nespim zaspavam az okolo 4-5 co mi uz treba pomaly vstavat do prace v noci ma niekedy-dost casto chytaju krce do nohy, som unavena a slaba a este aj ta priserna horucava.v utork sa ozvem.ahojte.