Neuveriteľné bolesti

Príspevok v téme: Neuveriteľné bolesti
anonymkacolett

Prosím Vás baby, poradte mi čo na menštruačné bolesti, také tabletky od bolesti ako brufen, nurogen, ibalgin, či už ajalgifenové kvapky, a 2 lieky predpísané od gynekologicky mi nezaberajú :( a ani rôzne čaje... absolútne, kvôli zdravotným problémom mi antikoncepciu nemôže dať... Ja už neviem čo si mám dať, znova začala menštruácia a nič nezaberá, celý den sedím skrčená, a takto dalsie 3 dni už nevydržím, prosím Vás poradte mi čo by mi pomohlo

jankaaaaaaaaa

ked mas viac muzskych hormonov, mala by si sa liecit. predpisuje sa nato prave hak. tak neviem preco ti ju nepredpisali. a stoji asi 10e na mesiac..

Artex

Manzelka ked mavala bolesti dala si horuci kupel. Menstruacia sice zosilnela, ale bolesti ustali. Uz spi, nechcem ju budit, ale skus, mozno ti to pomoze.

anonymkacolett

Len ja zas neviem, či môžem ju brať kvôli histamínovej intolerancii... za tabletky mesačne dávam 100e cca a keby k tomu mala byť aj antika to neviem :/

hviezda01

ja som tiez mala viac muzskych hormonov ako zenskych,a prave preto mi dala lekarka antikoncepciu...ale to bolo uz davno

anonymkacolett

Mám ževraj viac mužských hormónov ako ženských, mám aj astmu, a nemôžem si ani dávať inhalátory, lebo sú tam kortikoidy...

anonymkacolett

Na internete som si čítala niečo o ten endometrióze..... príznaky- bolesť pri pohlavnom styku, po pravde niekedy mám bolesti, ale fakt len niekedy, len tie menštruačné. Moja babka mávala strašné bolesti, ale neviem ani sama či jej niečo zistili. Ja som antikoncepciu chcela brať už len kvôli bolestiam, nie kvôli ochrane pri pohlavnom styku, lenže moja doktorka mi ju nechce dovoliť kvôli tomu, že mám problémy s hormónmi