,,iba,, Bc.

Príspevok v téme: ,,iba,, Bc.
Gabriela101

ak ho vobec spravim...
ide o to, ze proste nevladzem. nemam na skolu hlavu a sily. a kazdy mi doma hovori, ci som si uz podala prihlasku na ing. netusia, ze nechcem pokracovat. stale dokola pocuvam ake je bc o nicom, ze to je nic. s tym by som si ani pracu nenasla. nepreziju ak sa dozvedia ze nejdem dalej. pre mna to boli ale 3 roky ktore trvali snad 20 rokov, som unavena, nebavi ma to, prisla som o vsetky zaluby, priatelov, nerozumiem tomu, mam strasne zlu pamat (ani teraz si neviem spomenut na presny nazov bak. prace). nehovoriac, ze som popri tom brigadovala, platilo sa skolne. neostalo mi nazvys ani euro na bagetu. su to ,,len,, dva roky ale aj keby to trva pol roka tak to nevydrzim. zvysi sa mi tep, boli brucho...tie neskutocne dlhe prednasky, sedenie nad ucivom, zdlhave vsetko. proste ja neviem. ja sa asi zblaznim za chvilu. ja mam uz taky pocit ze Bc. je horsie nez nic. co je bc. nic. poondeny bakalar. nikto. citim sa ako starena. nemam skolu, pracu, peniaze, dusu, nic. A neviem ani co tym chcem povedat ked to sem pisem.

poooni

doma pokojne povedz, že to cítiš tak že potrebuješ rok-dva pauzu, chceš skúsiť pracovať alebo čo a potom si to dorobíš, keď aj externe. možno na to aj sama časom dostaneš chuť.

poooni

ja ťa na jednej strane možno viem pochopiť, je to tvoj život, tvoja vec aký titul chceš dosiahnuť. to, že máš bc., je úspech, mnohí ti ho iste len závidia, napríklad tí, čo to nedotiahli ani tam, hoci chceli a snažili sa. je to titul, je to znak toho že si bola ochotná a schopná sa vzdelávať a niečo dosiahla. prácu nájdeš aj bez titulu, ak si čo len trochu šikovná. držím palce.